Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vártátok az unokaöcséteket...

Vártátok az unokaöcséteket vagy -húgotokat?

Figyelt kérdés
Én pár hete tudtam meg, hogy a testvérem babát vár, azóta csak arra tudok gondolni, hogy milyen lesz, ha végre megszületik, miket fogunk csinálni. Meg sem tudom érteni a barátnőmet, aki nem örült az öccse születésének (és azóta sem örül neki). Ti hogy voltatok vele, mikor megtudtátok, hogy unokaöcsétek/húgotok lesz? :)
2010. dec. 18. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én vártam de féltem is az unokahugom születésétől... tudtam hogy bajok lesznek... most 1 éves, és ilyen gondok vannak vele, ezt én irtam:
2010. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én amikor megtudtam nagyon örültem neki,alig vártam,h megszülessen :)

Egyik reggel hívtak,h megszületett a pici és már mentünk is egyből a kórházba :) (vagy 100 km-re laktak akkor tőlünk)

Egyből beleszerettem :) és a mai napig imádom :)

2010. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én unokaöcsikém februárban fog születni, és igen, nagyon várom már, amint tudok, vonatozok majd fel Pestre megnézni, alig várom már hogy (azért óvatosan, de) megszorongassam :D
2010. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én unokahúgom tavasszal fog megszületni.:) Én is várom már, de remélem, nem kell túl sokszor vigyáznom rá, mert elég esetlenke vagyok.:DDD

16L

2010. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek öröm a kisbaba. Én is közöltem anyuékkal még kisebb koromban, hogy ha lesz még egy gyerek, akkor szedem a cuccom és elköltözöm. Egy húgom van, vele nincs bajom, az ő születése után közöltem, hogy tényleg lelépek, ha lesz még egy testvérem.

Unokatesót sem vártam, szerintem ez nem nagy szám.

2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon vártam a születését.

Nem vagyok irigy, de eddig Én voltam a családban a legkisebb, Most Meg Ő.Nehéz elfogadni, hogy Neki több ajándékot vesznek..De nagyon Imádom! Nagyon aranyos!!

Nem vagyok irigy, csak furcsa.Még szokni kell.

Én nagyon sokszor vigyázok rá, de néha kiborít a hisztijével. :D

2010. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon örültem és nagyon vártam.Mikor megszületett 2hétre elutaztam tesómékhoz és csak néztem,néztem.Imádom a mai napig is,már elmult 3éves én vagyok a keresztanyukája is.Nekem meg azóta van egy 21hónapos lányom.
2010. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként unokatesómék nagyon várták a húguk születését, persze miután már elkezdett hisztizni nem örültek neki annyira :D Tényleg olyan cirkuszt le tud vágni, hogy én is majdnem elsírom magam.

Én azért nem vagyok egy ilyen babás, mert én egy szabad ember vagyok, nem való nekem ez, sosem szerettem a gyerekeket. Unokatesóimat szeretem nagyon, de akkor lettünk jóba amikor megnőttek. Ami érdekes viszont, hogy a gyerekek meg szeretnek engem, pedig én tényleg kerülöm őket, ahol tudom. Fogalmam sincs mit esznek rajtam.

2010. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, közömbös voltam, ez most sincs másképp.
2010. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!