Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vettél karácsonyra?...

Kinek mit vettél karácsonyra? És te minek örülnél, ha mit hozna a Jézuska?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy nem az ajándék a fontos...de aki a lelke mélyén egy picit is gyerek maradt, annak biztosan van valami titkos vágya. :)
2010. dec. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:

Hát elég egyedülálló leszek :-P

Az idei karácsony a poénról szól nálam :-)

Tesómnak --> Guminő

Anyumnak --> Ilyen bambusz kis tálca 3 db porcelán kis edénnyel

Apumnak --> Guminő és vörösbor


20/F

2010. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak és bátyámnak parfümöt vettem, anyumnak aranyláncot, apumnak közösen veszünk telefont anyával, barátnőm telefont kap egy másik szolgáltatótól, hogy ingyen tudjam hívni, egy másik barátnőm parfüm/tusfürdő/testápoló csomagot, nagymamám parfümöt, süteményes szakácskönyvet. Én most leginkább telefonnak örülnék, de úgyis veszek magamnak pár hónapon belül, úgyhogy mindenkitől pénzt kértem, hogy legyen miből megvennem. 16L
2010. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

anyunak és apunak tessómmal közösen adunk egy fényképes naptárat,tesómnak egy táskát meg egy karkötőt,barátomnak meg egy cipős dobozt tele csokival. nagymamáknak,keresztanyuéknak fényképes hűtőmágnest.


én sok mindent kértem,mondtam majd válogat a Jézuska. takarót,mamuszt,harisnyát,csokit,nadrágot.

14/L

2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Anyukámnak egy profi konyhai kést (5 Ft ellenében megvásárolhatja a fa alatt :)), apukámnak autóstáskát, szülinapjára (az is van) az egész családtól egy ágaprítót kap, mert régóta szeretne. Ketten együtt egy kávéfőzőt (véletlenül felrobbantottam a régi gépüket...).

Férjem sz.gépes játékot és elektromos ágymelegítőt, mert kockára fagy mellettem éjjel, annyira hidegben alszom :)

2010. dec. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kisgúgomnak: egy pár teknősbékát telljes felszereléssel

Apámnak: 10.000 vicc c. könyvet

Anyumnak: Daniell Steel könyvet, és samponszettet

Anyós 1nek: virágot és fazekat

Anyós 2nek: Daniel Steel könyvet, konyhai mérleget

Apósnak wiskey üveg és pohár szettet

Sógor 1nek: airsoft fegyvert

Sógor 2nek: lego "szörnyet"


Magunknak: leutazunk apóséghoz az ország másik végébe a vadiúj unokával. Csak oda 20E ft.

Januárban meglepjük magunkat egy-egy tetoválással...

2010. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Én idén úgy gondoltam, hogy senkinek nem veszek semmit, hanem saját kezűleg készítem el az ajándékokat.

Most ott tartok, hogy még csak Anyukámé van kész (filc gyertyatartó), de ma befejezem a többit is.


13/l

2010. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van megbeszélve,hogy senki nem vesz semmit. Igy én se vásároltam bár pénzem sincs jelenleg, hogy bárkinek is tudjak venni valamit. 24/L
2010. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
50%

Anyámnak egy könyvet vettem ami egy alkoholista nőről és a családi életéről szól, utolsó próbálkozásom arra, hogy végre rávegyem, hogy legalább szakemberhez menjen el, aki segíteni tud neki abbahagyni az ivást.


Apám homeopátiás gyógyszereket kap, mást nem is tudnék neki venni.


A bátyám egy komolyabb optikát kap a fényképezőgépéhez.


Az öcsém új jégkorong felszerelést kap.


A húgom iPhone4-et.


Én csupán egy nyugis karácsonyt szeretnék a vőlegényemmel, egyébként mindenem megvan.

2010. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Anyukámnak egy meleg fürdőköpenyt vettem, mert már hetek óta tervezgette, hogy vesz magának :D

Apumnak egy üveg bort, és ere csináltam saját kezűleg címkét.

A bátyámnak meg egy Adidas-csomagot (spray és tusfürdő) egy Adidas tornazsákban mert arra van most nagyon rápörögve :)

1.-ik barátnőmnek Royal Desire parfümöt, másik barátnőmnek egy kisebb körömlakk-szettet, harmadiknak pedig egy ékszertároló dobozt :)

Én egy iPod-ot szerettem volna, de nem kapom meg, így nekem is csak álom marad :) Vagy majd összehozom rá a pénzt :)

13/L

2010. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!