Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vettél karácsonyra?...

Kinek mit vettél karácsonyra? És te minek örülnél, ha mit hozna a Jézuska?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy nem az ajándék a fontos...de aki a lelke mélyén egy picit is gyerek maradt, annak biztosan van valami titkos vágya. :)
2010. dec. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak könyvet és rúzst, és lehet, hogy még egy húskenő ecset is benéz majd :D. Öcsémnek mintás öngyújtót, kocsi alakú csokikat és pólót, apukámnak könyvet és elemlámpát. Legjobb bnőmnek vettem sapka-sál szettet meg kémcső-tartó állványt benne kémcsővel, és asszem meg fogom tölteni fürdősóval, és szerzek mellé még egy szebb parafadugót, úgy fogom odaadni (sztem nagyon fog tetszeni neki, mert kémikus, és IMÁDJA a kémiát :D).
2010. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%
imádja a kémiát? még ilyet :D
2010. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

12:32 vagyok


Hátööö... anyukám mondta, hogy írjak listát, de sztem már nem fogok, mert elvitt vásárolni, és már kiválasztottunk pár cuccot, ami a karácsonyfa alá fog kerülni (könyvet, pirosítót, táskát, parfümöt), és nem akarom, hogy nagyon-nagyon sok pénzt költsenek, egyébként sincs túl jó anyagi helyzetben a család. De amiknek még a kiválasztott dolgok mellé örülnék, az pl. Bruno Mars CD-je, zenélő doboz (tudom, gyerekes meg minden, de olyan jókat láttam múltkor a plázában... és az egyik pont egy olyan dalt játszott, ami nekem egyébként is sokat jelent), királykék harisnya, vmi világos bordázott kötésű melegebb harisnya (mondjuk világosszürke vagy bézs), bőrradír, színházjegy (mindegy mire, mert kicccsit színházfanatikus vagyok :D), KAP könyve... kb. ezek.

2010. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak közösen veszünk 2 nővéremmel vmi jó meleg felsőt

Mamámnak a családdal közösen egy új szemüveg :D

Tesómnak meleg benti papucs+ajakbalzsam

Tesómnak Air Wick illatgyertya( isteni illata van..) + ajakbalzsam.. neki is :D

Hugomnak+Uncsimnak vmi gyerektusfürdő, v apróbb játék


Karácsonyi vágy... vmi jóféle szerethető pasi :) ;)

2010. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

kislányomnak: hintalovat

anyukámnak: digitális képekkel (ők és a lányom) naptárat és 2 képet ki nagyítva

apukámnak: egy jó meleg pulcsit

anyós :ugyanaz mint anyának

öcsémnek:egy inget

férjem : szintén pulcsi

én:digitális konyha mérleg


de a legfőbb vágyam egy saját ház és még egy baba!



24N

2010. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyamnak egy etcsoki csomagot, bonbon, mentas, csilis, gyomberes-citrusos...stb izesitesueket.

Legjobb haveromnak egy csomag cseresznyes szivart.

Ennyi, tobb rokonom, baratom nincs.

20/L

2010. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

szia , anyukámnak kozmetikumokat, és egy ici-pici idézetes könyvecskét, aminek címe: szeretett édesanyámnak. apunak bonbont és autóápoló akármiket, testvéremnek könyvet és chilis csokit...

Én annak örülnék a legjobban , ha végre találkozhatnék a barátommal 10 hónap után... mást nem kérek csak ezt, de nem tudom , tejesül-e az álmom, mert nincs megfelelő támogatásom hozzá

18/L

2010. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal egy utazással leptük meg magunkat, na nem messze, csak belföldön egy wellness szállóba. Babánknak Fp ugrálózebrát hoz a Jézuska, meg néhány apróságot. Anyunak mobilt, és mikrósütőt. A család többi gyerkőcének még vadásszuk az ajándékot.

Nekünk a pihenés a legnagyobb ajándék, mert fárasztó év van mögöttünk. :)

2010. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Idén csak a párommal ajándékozzuk egymást meg; neki egy meleg kesztyűt meg egy jópofa hóbömböt vettem.
2010. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy ebook olvasóra vágyom, de úgysem kapok, nem baj, majd jövőre veszek magamnak :)
2010. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!