Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vettél karácsonyra?...

Kinek mit vettél karácsonyra? És te minek örülnél, ha mit hozna a Jézuska?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy nem az ajándék a fontos...de aki a lelke mélyén egy picit is gyerek maradt, annak biztosan van valami titkos vágya. :)
2010. dec. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak muffinsütő formát vettem (régóta mondogatta, hogy milyen jó lenne), a barátaimnak különlegesebb fajta teákat, meg otthonra viszek még egy nagy rakás sütit.

Hááát, egy minél apróbb részekből összerakható minél nagyobb, működőképes, távirányítható repülő/helikoptermodellel kiugranék a bőrömből, de tisztában vagyok vele, hogy ezt nem a mi pénztárcánkra méretezték. Azért álmodozni szabad... :-)

25/N

2010. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
én nem vettem semmit, meg nem is várok el semmit
2010. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Hú, kedves első válaszoló, ha hiszed, ha nem, de én is arra vágyom! :)

Persze tudom, hogy nekem sem fogja azt hozni a Jézuska, de nem szomorkodom, addig is legalább gondolatban eljátszadozom a helikpterel. :))

2010. dec. 17. 12:10
 4/49 anonim ***** válasza:
98%
barátomnak térképet, hogy hűtőmágnesekkel tegyük tele, amikor utazunk:), barátnőmnek fémdobozokat,anyának, apának könyvet, unokanővéreknek ékszert, nagymamámnak szintén. én kapcsos tortaformának örülnék a legjobban:)
2010. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak üvegvirágot vázával és muffin receptkönyvet. Apunak a KAP könyvét, és a helyi focicsapat (NB1-es) autóba akasztható mezfiguráját.

Továbbá anyunak sütök tortát, mivel 24-én lesz a szülinapja (tegnap virágkosarat kapott a névnapjára), apunak pedig vettem egy jó italt a névnapjára (27-én lesz), és egy mágneses karkötőt.

Párom szintén a KAP könyvet kapja, pulcsit, neki is 27-én lesz a névnapja, arra még egyelőre nem vettem semmit.

Az ajándékokat közösen vettük a barátommal.

Nem volt konkrét kérésem ajándékügyben Karácsonyra, mindennek örülni fogok.

2010. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

12:14-es vagyok.

Barátnőknek ilyen ékszertartó figurát vettem.

2010. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Akkor leírom én is. :)

Barátnőmnek én is vettem egy szép fémdobozt, majd sütök bele neki sütit. Testvéremnek egy termoszt vettem, mert mindig fagyoskodik útközben. :)) Anyukámnak vettünk 1,5 kiló kézi készítésű konyakmeggyet, mert imádja, és a neki is lesz névnapja is. Apának pedig fúrfejkészletet vettünk, mert tesómmal tönkretettünk az előző készletéből 2 fejet. :D


Egyébként a helikoptert én sem mondtam senkinek, szóval ez tényleg csak ilyen titkos vágyam. :)


21/l

2010. dec. 17. 12:20
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

-Anyunak meg nevelőapámnak egy porszívót veszünk közösen nővéremmel, a barátjával és az én barátommal;

-papa, mama meg a 2 nagybátyánk egy nagy csomagot kapnak tőlünk közösen meg egy sakkot;

-nővéremnek egy Jagermaistert meg egy smile-s polót vettem;

-öcsém PS2-s játékot kap meg valami apróságot;

-barátom egy Cubai "csomagot" (szivar alakú parfüm,hamutál meg pókerkártya van benne);

-barátnőm ajándékát nem írom le,mert ő is olvassa az oldalt, és rámismerne :)

-nővérem barátjának szerintem pipadohányt veszek

-apunak meg a feleségének veszünk majd valami piát

-félhúgomnak egy plüssmacit veszek

-mostohatesóknak is valami piát közösen

-barátom anyukájának egy kis mézet adok, meg bonbont

-barátom mamájának pedig egy csomag bonbont..


...meg még "ajándékként" besegítek a vásárlásban, plusz a fa alá még dobunk be kávékat, teákat, csokikat stb....


Idén elég költségesre sikeredett ez a karácsony..De így jár az ember, ha dolgozik, és szeretne adni :)

18/l

2010. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok... karácsonyra csak egy kis nyugalmat szeretnék, ami egy éven át kitart.. :D
2010. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Ami picit kézenfekvőbb, az egy új tollpárna, mert nincs normális párnám, mindig elfekszem a nyakam. :)

De egy normális tollpárna is elég drága, szóval ez sem esélyes, bár erre már régóta célozgatok, előbb-utóbb amúgy is szükségem lesz rá, mert így nem annyira tudom kipihenni magam. Szóval Jézuska, ha olvasol... :D

2010. dec. 17. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!