Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vettél karácsonyra?...

Kinek mit vettél karácsonyra? És te minek örülnél, ha mit hozna a Jézuska?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy nem az ajándék a fontos...de aki a lelke mélyén egy picit is gyerek maradt, annak biztosan van valami titkos vágya. :)
2010. dec. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérek és várok semmi extrát, imádom a meglepetéseket és bármivel örömet tud szerezni.
2010. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsivel tobb szeretetre vágyom attól, akit szeretek, viszont nem lehet az enyém. 21/f
2010. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Testveremnek vettem egy sportcipot(o valasztotta), baratnomnek egy taskat(o valasztotta), anyumeknak meg nem tudom(valoszinuleg testveremmel veszunk kozosen valamit). En pedig kaptam baratnomtol egy meleg pulcsit, mast pedig nem varok el, mutterektol eleg ajandek lesz hogy lathatom oket, mert nem voltam otthol tobb mint 2 honapja.
2010. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Én barátomnak 4 felsőt vettem, és egy old spice csomagot.

Nővéremnek 3 állatos poharat, és egy kakaóvajas cuccokból álló ajándékcsomagot.

Anyukám egy delfines karkötőt kap , és a nővéremmel is vettünk valamit, már 5 perce gondolkozom hogy mit, és nem jut eszembe.. :D embertelen.

Apukám ha minden jól megy kap az új autójába szőnyeget, és egy royal flush-ös kulcstartót. ( Nagy pókerb*zi )

Mamám egy otthoni papucsot kap, ezt is alig fogja elfogadni.

Barátom testvérének a barátnője meg egy gliss kur csomagot kap.

Én nem nagyon kértem semmit, nagyjából mindenem megvan.. Majd kapok amit kapok :)

2010. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja és barátom anyukája (barátom tesójának barátnőjétől és tőlem) kap egy fülbevalót, és hozzáillő karkötőt, apuka meg piát :)
2010. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak és a barátjának turmixgépet, mert az jól jön a kis albérletükbe. Anyának nemrég vettem egy számítógépet, úgy beszéltük meg, "az kerül a fa alá". Apának pedig borotválkozós cuccokat, mert, bár sokak szerint ez snassz:), de mindig csak a legolcsóbbat veszi, így egy drágábbnak mindig nagyon örül.

Én egy csini határidőnaplót szeretnék, amire sajnálnám amúgy a pénzt, vagy színházjegyet. De nem mondtam senkinek, mert leginkább meglepetést szeretek kapni:)

25l

2010. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem divat már nálunk az ajándékozás. Nincs is kisgyerek a családban, aki még esetleg úgy számítana rá. Mivel nagyon kevés a pénzünk, a kis haszontalan csentreszből már amúgy is túl sok van, úgyhogy inkább csak a hangulat ünnepi. Esetleg ha ünnepek előtti nagy bevásárláskor meglátunk valami a párommal, aminek örülnénk, hasznos és van is rá pénzünk, akkor megvesszük magunknak. A többi családtaggal is csak sütit viszünk egymásnak, úgyhogy az idén is jó adagot fogok sütni mindenből. :)
2010. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem veszünk egymásnak semmit, ebből már nagyon régen kinőttünk. Ami kell, azt úgyis megvesszük magunknak.

Viszont együtt vesszük meg a fát, együtt is díszítjük fel, együtt főzzük a karácsonyi menüt, annyira jó. :)

Sosem éreztem, hogy emellé kellene néhány tárgy is, elég, ha a szerelmem mellettem van. :)

2010. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak papucsot és egy csokis habfürdőt, apunak csokicsomagot (27én a névnapja van), egy felfújható-világítós mikulást és egy transzmittert a kocsiba, öcsémnek egy antigravitációs homokórát és 2 citromos sört a névnapjára, barátnőmnek virágzó teát és egy üveg kancsót hozzá.

Nem kértem konkrétan semmit. :) E-book olvasóra vágyom, de majd idővel.

2010. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Anyának hajvasalót, öcsémnek krovakészletet, páromnak 1 terrás külső winchester, anya párjának piát + antik könyvet, az ő lányának és a barátjának bulikötényt, apának piát, barátnőjének szakácskönyveket, mamáknak sólámpát, papámnak konyakot, nagynénémnek és sógórnőmnek szintén sólámpát, sógoromnak AXE csomagot, anyósomnak konyhai robotot, apósomnak és a nagybátyámnak szintén piát, párom sógoromék kisfiának plüss párnát meg szőrös szobai mamuszt, unokahúgomnak csillogós körömlakkot, meg neonpink szemüvegtokot.


És én mit szeretnék? Ha lemondhatnám a családi ebédeket . . . De hogy tárgyban is gondolkodjak, egy szakácskönyvet, amit már rég kinéztem, csak időközben elfelejtettem a címét . . .

2010. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!