Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vettél karácsonyra?...

Kinek mit vettél karácsonyra? És te minek örülnél, ha mit hozna a Jézuska?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy nem az ajándék a fontos...de aki a lelke mélyén egy picit is gyerek maradt, annak biztosan van valami titkos vágya. :)
2010. dec. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekes volt olvasni a különböző ajándokakat. :)
2010. dec. 17. 22:12
 32/49 A kérdező kommentje:
Ja, és legyen mindenkinek nagyon boldog karácsonya, ajándéktól függetlenül! :)
2010. dec. 17. 22:16
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak egy hosszúkás barna üvegtálkát ami gyertyákhoz vagy dekorációhoz használható, szüleimnek 1-1 angyalszobrocskát amik egymás tükörképei.

Az egész családnak pedig kerámia tyúkocska sóbors készletet. :)

2010. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
79%
Ja igen nekem is régi vágyam már egy távirányítós helikopter, van egy 10000 ft-os repülőm de nem nagyon tud repülni. :D
2010. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
lemaradt: 26F
2010. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%

Anyunak mosóport, tusfürdőt, arckrémet, csokit, képeslapot :) apunak tusfürdőt, jézus szobrot, zoknit, képeslapot (lehet többet vettem, nem tudom) :) a cicámnak meg 2 plüss macskajátékot :)


Nekem hozott a Jézuska telefont és ruhát. Már megkaptuk, mert nem bírtuk megvárni a karácsonyt, ezért ez az ajándék, de jó lett volna ha valami meglepetés lett volna de nem lesze, mert apa is csak szenteste jön haza, így karácsonyfa sem lesz :(((


12/L

2010. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
100%

Anyumnak: egy rózsákról szóló kertészkönyvet (anyám hobbikertész)

Apumnak: egy tyúkfajtákat összefoglaló könyvet (anyámmal együtt állatokat tart,és ez még poénos is:D)


Nővérem: egy zoknis kulcstartó és egy pár igazi zokni (ehhez még vicces felvezető szöveget is kitaláltam hogy hogyan adom oda:D)

Bátyám: egy doboz csoki (neki nem számítanak az ajándékok,kidobja őket,ezért kap csak csokit)


Barátom: egy sapka,dögcédula,meg egy zöld bakancsfűző (a másik fele nálam van,olyannak találtam ezt ki mint a félbetört szíves kulcstartót,csak a mi verziónkban)


Barátom anyukája: párologtató,hozzá olaj + pár gyertya

Barátom húga: egy nyaklánc+fülbevaló+karkötő szett


Nekem egyetlen kívánságom volt,egy airsoft pisztoly,de erről tudom hogy meg fogom kapni mert a barátom vett nekem egyet:)

2010. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a jézuska van ha nem a postás,mert mindent interneten rendeltem a gyerekeimnek.És mindig úgy: mondják:Karácsonykor mit kapunk a postástól?:-)
2010. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
férjemnek egy szép inget:-)gyerekeimnek vásárlási utalványt a kedvenc boltjukba:-)anyósomnak gyerekekről elkészített naptárt:-)
2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

A gyerekek pizsamát, kisautót, város mintás szőnyeget, amin autózhatnak (3 kisfiam van), kapnak még jó vastag zoknikat is és édességet. A férjem kabátot és hótaposót kap, az anyukám asztali díszt, és illatgyertyát. De midenki kap általam készített képeslapot, és a "nagy" fiam fog rá írni, aki most elsős, és ez nagy meglepetés lesz mindenkinek. Anyósomék és anyukám kap még a gyerekekről fényképet is keretben.

Én egy pulcsit kértem, parfümöt, és egy új kenyérpirítót, mert nagyon szeretem a pirítóst, és 1 hete elromlott amit eddig használtunk.

Ezen kívül mindenki kap nálunk könyvet is, ami nálunk elmaradhatatlan karácsonykor. Szeretünk olvasni.


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

2010. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!