Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyám nem...

Mit csináljak, ha anyám nem tiszteli a házi munkámat?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok főiskolán, épp készülök az államvizsgára, így sokat vagyok itthon. Anyukám dolgozik reggeltől estig, tehát természetes számomra, hogy én végzem el az itthoni teendőket: takarítás, mosogatás, rendrakás, számlák kifizetése stb. A gond csak az, hogy hiába takarítok ki és "csillog" a ház, ahogy hazajön, kosz és rendetlenség lesz. Képes fél óra alatt tönkrevágni a munkámat. Én meg pakolhatok el utána. Ezerszer kértem, hogy figyeljen oda, de nem érdekli.

Volt már olyan, hogy nem takarítottam, akkor meg emiatt volt balhé, tehát ez sem megoldás. Ti mit tennétek?


2010. dec. 15. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez az anyukád lakása, és ezért ö dönti el, hogy hol akar papucsban mászkálni, meg enni.

TE CSAK a SAJÁT lakásodban mondhatnád meg, itt nem.

2010. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lakás arra való, hogy lakjunk benne. Az evőeszközök használata nem tiszteletlenség a mosogatásod iránt?
2010. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy szétsuvickolod a lakást patyolat tisztára, a lelkedben még nem lesz ám rend...És igenis ez mánia,és én se koszba élek,de azér ennyire nem kéne már,amúgy is nem a te lakásod hanem az anyukádé...Kettő igenis unatkozol,amúgy nem lenni időd suvickolni,tanulni kéne a vizsgára,vagy egy újabb bűfészak?

28N

2010. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a RÉSZEDRÖL tiszteletlenség, hogy parancsolgatni akarsz anyukádnak, örülj, hogy megengedi, hogy ott lakj a lakásában. Az, hogy takaritasz, természetes, elvégre egészen ingyen csak ne legyél ott...
2010. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi gyakran nassolunk a tévé előtt, nem ülünk ezért az étkezőasztalhoz. Van, hogy csizmában járkálunk a szobákban, a kanapé sincs becsomagolva, mégis mindenki életben van.
2010. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!