Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor adjunk közösen ajándékot...

Akkor adjunk közösen ajándékot tesómmal? Én nem szeretném, de ő ez miatt skótnak, meg irigynek nevez.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy én dolgozok,tesóm meg tanul még. Ő diákmunkázni szokott,abból van pénze. Én már vagy 5 hónapja spóroltam hogy a szüleimnek karácsonyra és házassági évfordulójukra tudjak valami nagyot adni. Egy 2 hetes egyitomi utra fizettem be őket. Tesóm semmit nem vett nekik,arra apellált h majd az én ajándékom oda adjuk közösen. De még csak pénzt se hajlandó bele adni.

Én azért szeretném egyedül adni nekik mert szeretném megmutatni anyukáméknak h albérlet mellett is össze tudtam spórolni annyit h meglepjem őket ezzel az úttal.

Nagyon idegesít h tesóm is vehetett volna nekik vmi kis apródságot,deő senkinek semmit nem vett,mondván neki nincs pénze. nekem van mert dolgozok. Még a nagymamánkat is belerángatta ebbe az egászbe így most már szerinte is szívtelen vagyok,mert pont a szeretet ünnepén kellene megosztani mindent a családtagjainkal. Méág tesómnak adott is 20.000-Ft-ot h akkor vegyen vmit anyuéknak. De persze inkább magának vett szilveszterre ruhát. Most meg kuncsorog h adjuk az én ajándékom együtt. A mama mega fülemet rágja h a tesóm adott pénzt az ajándékba miért nem adjuk együtt? Hiába mondom h én egy ft-se kaptam tesómtól.


2010. dec. 15. 10:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így jártál, pedig jót akartál. Ne hidd, hogy ez az egész az utazás miatt van, a családod eddig is ilyen volt, csak most mutatták ki igazán a foguk fehérjét. Szerintem ne foglalkozz velük.. majd ha keresnek téged, és bocsánatot kérnek, akkor esetleg.
2010. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az életed a tesóddal, a nagymamáddal és a szüleiddel?
2011. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!