Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor adjunk közösen ajándékot...

Akkor adjunk közösen ajándékot tesómmal? Én nem szeretném, de ő ez miatt skótnak, meg irigynek nevez.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy én dolgozok,tesóm meg tanul még. Ő diákmunkázni szokott,abból van pénze. Én már vagy 5 hónapja spóroltam hogy a szüleimnek karácsonyra és házassági évfordulójukra tudjak valami nagyot adni. Egy 2 hetes egyitomi utra fizettem be őket. Tesóm semmit nem vett nekik,arra apellált h majd az én ajándékom oda adjuk közösen. De még csak pénzt se hajlandó bele adni.

Én azért szeretném egyedül adni nekik mert szeretném megmutatni anyukáméknak h albérlet mellett is össze tudtam spórolni annyit h meglepjem őket ezzel az úttal.

Nagyon idegesít h tesóm is vehetett volna nekik vmi kis apródságot,deő senkinek semmit nem vett,mondván neki nincs pénze. nekem van mert dolgozok. Még a nagymamánkat is belerángatta ebbe az egászbe így most már szerinte is szívtelen vagyok,mert pont a szeretet ünnepén kellene megosztani mindent a családtagjainkal. Méág tesómnak adott is 20.000-Ft-ot h akkor vegyen vmit anyuéknak. De persze inkább magának vett szilveszterre ruhát. Most meg kuncsorog h adjuk az én ajándékom együtt. A mama mega fülemet rágja h a tesóm adott pénzt az ajándékba miért nem adjuk együtt? Hiába mondom h én egy ft-se kaptam tesómtól.


2010. dec. 15. 10:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de szerintem ne váltsd vissza az utat, hanem utazz el te egy barátoddal Egyiptomba.
2010. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva. Szerintem én nagyon csalódnék a családomban, és közölném velük, hogyha a testvérem képes ezt tenni velem, a szüleim szemében pedig ennyit ér a szavam, akkor köszönöm szépen, de jobb lesz nekem egyedül.
2010. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem tudom, eddig milyen kapcsolatban voltál a családoddal. Hazudtál-e nekik korábban? Miért van az, hogy mindenki a húgodnak hisz? Mi vezetett oda, hogy a lelkes ötleted a nagyvonalú ajándékkal ennyire rosszul sült el?
2010. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani (Bár kétlem, hogy ennél jobban még meg lehet.) de a családod a gusztustalan, ízléstelen, gyomorforgató, förtelmes, visszataszító, undorító viselkedése miatt egy tálca régen kiszáradt mézeskalácsot nem érdemel meg Tőled nem, hogy egy Egyiptomi utat. Én a helyedben nem beszélnék Velük többet (De legalábbis egy jó darabig.) egy utolsó levelet írnék nekik, akár kézzel, akár emailben, amiben elmondanám, hogy soha életemben nem csalódtam senkiben és semmiben ekkorát, mint a saját rokonaimban, hogy a saját hugom szó szerint szart a karácsonyra, ugyan úgy ahogy a szüleinkre, és az ajándékukra, hogy a nagymamám pénzt adott neki, amivel önző, kapzsi, fukar, fösvény módon bánt, mint minden mással, hogy ezek mellett senki nem hisz nekem, mikor ennek ellenére át mentem, sütit vittem, és próbáltam jó hangulatot csinálni. Ezek az emberek nem a Te családod, a család nem csupán vér kérdése, ezek az emberek nem érdemelnek meg Téged, ezek az emberek nem is emberek. Köszönj el Tőlük, és a levél végére linkeld, vagy írd be a kérdésedet. Ha nem ébrednek föl a gőgös, önhitt, hiú, kevély, fölényes helyzetből, amiben most vannak, megérdemlik a sorsukat, és egymást.
2010. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

A mama nem azt mondta h nekem adta hanem h én kicsaltam tőle,meg h felhasználtam ehhez tesómat is.

Nem gondoltam h ilyen sz@r lesz a karácsonyom :(

2010. dec. 26. 12:13
 56/62 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadod meg a tanácsainkat? Ne gyötörd magad tovább. Csinálj valamit.
2010. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Tettél korábban olyan dolgokat, ami miatt nem hisznek neked?
2010. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el valamelyik barátoddal üdülni, mamádat meg vidd el dokihoz, mert már elbutult.
2010. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta valamit tisztázni a családdal? A tesód azóta sem rendezte a helyzetet? Hogy vagytok most?
2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Én elmondtam vagyis leírtam az én verzióm,tesóm gondolom az övét,a mama meg még mindig azt hajtogatja h én csaltam ki tőle a pénzt és ehez felhasználtam a tesómat is.

Nem kaptam választ a levelemre,illetve annyit h irt anyu sms-ben h nekik nem kell az út. :S

Jó hír h találtam rá vevőt,60.000Ft-ért. Én nem tudok elmenni,mert nem engednek el munkahelyemről,és nincs annyi lehetőség h válogassak a munkahelyek közt

2010. dec. 29. 11:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!