Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyum alig...

Mit csináljak? Anyum alig enged el valahova.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és tudom, hogy ennyi idősen még nem kell a sötétbe mászkálni. De én csak ritkán szeretnék elmenni a barátokkal szórakozni. Más osztálytársaim éjfélkor mennek haza Diszkóból, akik ráadásul isznak, cigiznek stb. Pedig én nem iszok, nemis cigizek, ráadásul még jó tanuló is vagyok. És még se engednek el 7 után sehova. :/


Vagy amikor nagyon ritkán elenged akkor már 8-kor otthon kell lennem...


Nekem ez olyan rosszul esik, hogy mások beszélgetnek, hogy milyen jó volt este a buli.

Mit tegyek, hogy elengedjenek? :(


2010. dec. 13. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok
2010. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Semmit se tudsz tenni. AZzal nem fogod tudni meggyőzni hogy másokat elengednek
2010. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát ezt tudom... Mert már mondtam neki.. És csak annyit mondott, hogy mert a szülők felelőtlenek. Részben igaza van... De én nem lennék oda olyan sokáig, és én nem is innék. :/
2010. dec. 13. 14:54
 4/23 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ennyi idősen.Télen este 7-re otthon kellett lennem,nyáron este 8-ra..Hiába mondtam,hogy bezzeg a velem egykorú 14 évesek éjfélig bulizhatnak...A válasz az volt,hogy ez őket nem érdekli,én nem mehetek.Majd ha 18 éves leszek azt csinálok amit akarok,de addig nem..Néha elengedtek házibuliba ,de csak úgy hogy valaki értem jött,és hazavitt.vagyis háztól-házig...

Bizony 18 éves koromig ez volt a helyzet...

Ma már felnőttként nem bánom,hogy így alakult...

33/N

2010. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked, és hittem a lányaimnak is.

de a Te anyukád másképp gondolkodik :(

2010. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
gondolom van kulcsod a lakáshoz szóval menj bulizni aztán majd megszokják. Csak tanulj továbbra is normálisan és akkor nem fognak hőbölögni...
2010. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

Anyud jól teszi h nem enged el. 14 évesen még nem kell este 8 után városba járkálni, nem való egy Gyereknek még akkor se ha nem iszik, cigizik stb. (ami alapdolog lenne h nem teszi..)Elég szomorú hogy más 14 éveseket elengednek a szülők városba éjfélig vagy annál tovább. Anyud jól teszi hogy nem enged el, tudom hogy rosszul esik.. engem sem engednek el max. 7-ig, és mindig megkérdezik hogy kivel megyek, hova. És elhiheted hogy nem valami gyakori mikor elmegyek itthonról. Minden szülőnek megkéne kérdezni-e a gyerekét hogy kivel hova megy, és megszabni hogy 14 évesen menjen haza legkésőbb 8-ra.

15L

2010. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

14:57


a szüleim ugyan ezt mondják. majd 18 évesen azt csinálok amit akarok.De hát addig nézzem, hogy a többi bulizik? :/


amúgy meg ha csak szó nélkül elmennék otthonról, Huh... bele se merek gondolni mi lenne. :/

2010. dec. 13. 15:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Megértem őket, el is mondom miért. Mit teszel, ha mikor jösz/jöttök haza, egy csoport kisebbségi belétek köt, és nem hagy békén? Hm? Még én sem tudok mit tenni ellene ha egyedül vagyok, pedig fiú vagyok és 16 éves.
2010. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondod, hogy nem innál, nem cigiznél, mert ha velük bulizol, akkor muszáj lesz. Vagy kinevetnek, kicikiznek és lúzer leszel a szemükben, akkor meg nem buliznak veled. Amúgy is gyerek vagy, a szüleiddel kell egyet értsek, főleg, hogy látom mi megy manapság. Kedves, aranyos szende kislány, akit látásból ismerek, csütörtök este, éjszakai pillangónak maszkírozva próbál rámászni a 21 éves, egyetemista haveromra a kocsmában. A szülők sehol. Rád vigyáznak, az életben többre viszed majd jó eséllyel. Ráérsz néha-néha partizni 16-18 évesen is, leglaább nem égsz ki hamar. A te korodban legyen elég szórakozás, hogy a barátaiddal elmész péntek v szombat délután moziba, vagy csináltok egy csajos pizsibulit.
2010. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!