Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyok együtt a barátommal, apukájának ma van a születésnapja, írtam neki egy üzenetet hogy "...boldog születésnapot..." tudom van pénz a telefonján de egy válasz sms jól esett volna hogy köszöni, lehet nem kedvel??Volt valaki hasonlóban??
2010. dec. 12. 14:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%

miért az a fontos neked, h megköszönje???

ha én mondjuk írok a párom anyukájának egy ilyet, akkor tudom, h örül neki, és nem várok cserébe semmit.


ne ez legyen már a legnagyobb gondod!

2010. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, már megvan a szerencsém;)
2010. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%

Ez a 71%-os kis kutyagumi még soha életében nem dolgozott, nem is fog, mert a sikkasztó, adócsaló, milliomos szülei mindent megadnak neki, amire vágyik. Van neki mindentudó telefonja, számítógépe és azokkal szóba sem áll, akik nem ugyanilyen kategóriába tartozó bélférgek.

Barátai nincsenek, csak fizetett ismerősei. Egy megművelendő kert közepén, kapával a kezében azt se tudná, hogy melyik végét kell fogni. Szerintem még a seggét is megbízott emberek törlik.

Na, az ilyenekre nincsen szükség ezen a világon.

Semmi hasznodat nem lehet venni, ásd el magad!

2010. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
8%
Annyira jó, hogy fogalmad nincs az életemről te szerencsétlen. De ha neked ettől jobb a nyomorúságos sz@r életed, akkor éld ki magad ezen:)
2010. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
És te, 71 %-os, honnan tudod, hogy neki nyomorúságos-e az élete? Neked lehet, hogy nem az, mert (feltételezem, mivel nem t'om hány éves vagy, csak dedósan viselkedsz) a szüleid a segged alá raknak mindent, de a szellemi szinteddel nem fogod sokra vinni.
2010. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!