Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat kérek? Ennyit nem...

Túl sokat kérek? Ennyit nem érdemlek meg?

Figyelt kérdés
Ma ünnepeltük a kislányom szülinapját ami jövőhéten lesz.voltak vendégek stb. Nem is volt gond elvoltunk tortáztunk stb..Elmentek a vendégek és én ledőltem mert nagyon görcsölt egész nap a hasam fájt a fülem.Éppen ment a f1 és elaludtam rajta.Kb negyedórát aludhattam mikor felébresztettek a kislánnyal.A kislány összekakilta magát és emiatt kellett felkelnem és azért mert nincs kaja főzzek.Nem tudom mért nem lehetett azt a pelenkát neki kicserélni?Mind1.Kiderült hogy le kell menni a boltba.Mondtam neki h mi is mennénk és akkor 1 úttal a kislányt is meghintáztatnánk.Erre hogy akkor soha nem lesz kaja.Így elment egyedül.Pedig más alternatívákat is felajánlottam semmi nem tetszett neki.Most meg mérges vagyok mert igazából a semmiért nem tudtam pihenni.Ha őt felkelteném hasonló dolgok miatt akkor kiakadna.igazából az esett rosszul hogy nem hagyott pihenni.Mert amikor ő beteg akkor csendbe kell lenni a kislánnyal meg hagyjuk őt stb.De ha én vagyok rosszul az olyan mintha nem is lennék az.Nekem nem járt volna 1 óra pihi?Vagy ha már felkeltett akkor mért nem mehetünk mi is?Most én akarok sokat és felfújom a dolgokat?Jó mérges voltam és lehet hogy nem úgy szóltam hozzá ahogy kellett volna de nagyon rosszul esett.Tényleg hisztis lennék?
2010. júl. 11. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem fújod fel.

De nem értem hogy ki ébresztett fel?

A Vendégek?

Szerintem tisztelettel lehettek volna.

2010. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen egy szerencsétlen alak a férjed, ilyen balfácánt...:D

Tanítsd meg főzni legalább.

2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza, hogy felébresztett, tisztába tehette volna ő is a kicsit. De ha fáradt vagy és rosszul érzed magad, akkor nem értem minek akartál még mászkálni is.
2010. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Ja a férjedről beszélsz?? Mert azt nem irtad bele.

első voltam.

2010. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Első: gyakorold egy kicsit a szövegértést..
2010. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
62%
Szerintem vegyél fel egy babysittert:)
2010. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj de nem értelek??

Amugy még mindig első vagyok.

És tényleg ne haragudj kérdező hogy ennyit írogatok,csak ezt nem szeretném annyiba hagyni.

Figyej nem kéne leszolni a másikat.

Lehetnél kicsit több tisztelettel.

Amugy szerintem nem vagy több 14 évesnél!!

2010. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azért mert már annyira nem éreztem magam rosszul és gondoltam ha már úgy is fel kellett kelnem akkor már ne feleslegesen keltsenek fel és a kicsit így is úgy is le kell vinni akkor mindegy hogy mikor visszük le.Neki tuti már nem lesz kedve lemenni és így egy úttal letudhatuk volna.amúgy tud főzni csak mostanában igényli h én főzzek.
2010. júl. 11. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló esetben nálam kiveri az ilyen a biztosítékot. Bár az én férjem hagy pihenni, de ha azzal jön hogy kakás a gyerek fejéhez vágom, hogy lecserélheti ezzel nekem ne jöjjön. Ő a gyerek apja! Egyszer el lehet játszani mégis mi a fenét csinál az a férj akinek kórházba kerül vagy neadjisten meghal a felesége. Frász kapnék, hogy nem tud gondoskodni a gyerekünkről. Amit pedig a férj érdektelenségét illeti. Hát ez nem szeretet megynílvánulása.
2010. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok:


Akkor nem kell kérdés tárgyává tenni, mentek és kész :) Nem kell behódolni a férfi előtt!! Olyan nincs, hogy nem enged!


Férfiak általában mindent meg tudnak csinálni.. csak ugye a lustaság...

2010. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!