Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat kérek? Ennyit nem...

Túl sokat kérek? Ennyit nem érdemlek meg?

Figyelt kérdés
Ma ünnepeltük a kislányom szülinapját ami jövőhéten lesz.voltak vendégek stb. Nem is volt gond elvoltunk tortáztunk stb..Elmentek a vendégek és én ledőltem mert nagyon görcsölt egész nap a hasam fájt a fülem.Éppen ment a f1 és elaludtam rajta.Kb negyedórát aludhattam mikor felébresztettek a kislánnyal.A kislány összekakilta magát és emiatt kellett felkelnem és azért mert nincs kaja főzzek.Nem tudom mért nem lehetett azt a pelenkát neki kicserélni?Mind1.Kiderült hogy le kell menni a boltba.Mondtam neki h mi is mennénk és akkor 1 úttal a kislányt is meghintáztatnánk.Erre hogy akkor soha nem lesz kaja.Így elment egyedül.Pedig más alternatívákat is felajánlottam semmi nem tetszett neki.Most meg mérges vagyok mert igazából a semmiért nem tudtam pihenni.Ha őt felkelteném hasonló dolgok miatt akkor kiakadna.igazából az esett rosszul hogy nem hagyott pihenni.Mert amikor ő beteg akkor csendbe kell lenni a kislánnyal meg hagyjuk őt stb.De ha én vagyok rosszul az olyan mintha nem is lennék az.Nekem nem járt volna 1 óra pihi?Vagy ha már felkeltett akkor mért nem mehetünk mi is?Most én akarok sokat és felfújom a dolgokat?Jó mérges voltam és lehet hogy nem úgy szóltam hozzá ahogy kellett volna de nagyon rosszul esett.Tényleg hisztis lennék?
2010. júl. 11. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

" Nem vagy több 12 évesnél, ha fel sem fogod amit ír: "

Azt nem irta bele hogy a férje ébresztette fel.

Így már érthető

2010. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is voltam úgy, hogy leszaladok boltba buszal s a 20percel késöbb indulóval haza is sietek, ő adja be a picinek a gyógyszert s kakilt cseréljen rajta pelust. (én nem cseréltem mert már futottam a buszra) Mikor hazaértem a baba ugyanúgy volt hagyva mivel ő aludt:P hát nem tette zsebre amit kapott. Elmagyaráztam, hogy a gyerek is ember s nem olyan jó szarba ücsörögni:S

Onantól van heti egy szabadnapom amikor kb2 órára elmegyek ithonról s ő találja fel magát. (persze ilyenkor se szórakozok csak a boltokat járom hátha van valami a babának vagy nekem)

Legyen munkamegosztás, ki mit lát el aznap s ha ez borul mert valaki pihenésre vágyik akkor a másik legyen tapintattal. Ez a lényeg, kompromisszumok. (esetleg ha segít jutalmazd valami csokival vagy ilyesmi :D)

2010. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az! Ha rosszul érzed magad, vagy csak nagyon fáradt vagy, jogod van lepihenni és kiszállni egy picit a mókuskerékből. Egy normális ember ilyenkor nem kiabál, hogy a gyerek bekakilt, odahányt, stb., hanem szépen elvégzi a teendőket. Próbáld erre szoktatni a férjedet, különben sosem lesz nyugtod, 24 órás szolgálatban leszel, mint egy rabszolga.
2010. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De jó lenne nekem is 1 szabadnap amikor csak 1 órát külön lehetek a gondoktól...csak sajna az én párom nem teszi ezt lehetővé.1 kád vízbe nem merek be ülni mert ha a kicsi felébred már hozza is be:S szóval sajnos eléggé rám hárít mindent.Nem cserél pelust nem fürdet stb egyedül ami "munka" a gyerek körül az az etetés amit NÉHA átvállal.


Tényleg nem írtam h a páromról van szó kedves első.Mondjuk szerintem kitalálható volt.De igazad van!Egyébként pedig mindenkinek köszönöm a választ!

2010. júl. 11. 22:17
 15/15 anonim ***** válasza:

legyél határozottabb

kislány min 1 éves,kettesben hagyhatod őket simán pár órára

mikor tudod hogy ugyis otthon lesz a férjed,akkor öltözz fel szépen,és közöld,hogy most elmész ide-oda,pelust meg kaját hagyd látható helyen

első 1-2 alkalommal valoszinű morogni fog hogy hogy képzeled,de majd megszokja

ne hagyd magad

(ha meg tegnap menni akartál,akkor ne engedélyt kérj,hanem közöld hogy mentek...vagy te nem mész,de vigye a gyereket)

2010. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!