Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem mutatja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem mutatja ki eléggé érzelmeit, lehet nem azért van, mert nem szeret, hanem ő hiszi azt ezáltal hogy keveset tesz, többet érdemlek, jobb vagyok nála, jobbra vágyom, és lehet ő fél, hogy besokallok a kételkedés miatt és elhagyom?

Figyelt kérdés

lehet ő parázik, neki van kisebbség érzése, ezért igényli hogy kimutassam a szerelmem, hogy lány létemre hívogassam, hogy érezze kaparok utána, hogy bízonyitsam h elfogadom ilyennek és ő nem kevés nekem?

vagy fél ha folyton kimutatja, akkor elbízom magam, vagy megunom?


2010. nov. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utobbi félhet attol hogy ha tul hamar kimutatja unalmas lesz neked,add tudtára hogy nem kell félnie te mutasd ki hogy szereted és mond is neki hidd el egy idö után ö is azt fogja tenni :)
2010. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak mert ő megbízható, de ok nélkül is éfltékeny tipus vagyok, ha nem is néz rá más nőre, csak olyat nézünk neten, vagy látunk véletlenül neten ahol én látok egy szép nőt, vagyis annak tartom, egyből azt hiszem h tuti meg fogja nézni, és jobban tetszik neki mint én, meg ilyeneken gondolkodok, hogy vajon jobban szerette az előző nőjét mint engem, hogy csak a volt csajainál volt féltékeny, nálam meg nem az, és ezért kevésbé szeret?

szal ő magáram ondta azt h szerinte nem mutatjak i eléggé érzelmeit, de volt ebből régi kapcsijában gond, de próbál rajta változtatni, mert ez páromat zavarja

sőt néha sok volt neki egy kapcsolat

de sose csalt meg senkit, és mindig tisztában volt a saját érzéseivel, és ha gond lenne, őszintén elmondana mindent

elhagyni se hagyna el senkit csak úgy, akkor hagyott el valakit, akit szeretett, mikor páromat megcsalták, és idegeskedett folyton


lehet ki tudná mutatni az érzelmeit, csak fél a csalódástól? lehet ő is féltékeny és bizalmatlan az önbizalomhiány miatt (holott megbízik bennem) csak valamiért restelli bevallani?


mert lehet sebezhetőbb lesz általa és rám vetíti ki azt h féltékeny vagyok?

mert neki az a mániája h én féltékeny vagyok, akkoris ha nem

vagy jólesik neki ha az vagyok, mert akkor érzi h szeretem? én már nem tudok kiigazodni rajta


sztem aki szerelmes és ki akarja mutatni érzelmeit az ki is tudja nem?

2010. nov. 28. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik egyszerűen csak ilyenek. Pasik, nem olyan "érzelgősek" mint a nők. Viszont, te jobban teszed, ha elhiszed neki, mert ő meg ettől fog besokallni, mert állandóan azt érezteted, hogy nem bizol benne és bizonyítani kell. El kell fogadni, hogy ő nem beszél annyit az érzéseiről és pont. És az ő szemszögéből eléggé kimutatja, csak te félsz, és nem bízol, ezért nem elég az amit ő adni tud. És nem benne nem, de leginkább magadban nem bízol. Ezen gondolkodj kicsit
2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aki a féltékeny, az bizalmatlan is. És nem a párodnak van baja, hanem neked. Nem bántani akarlak, hanem segteni. De itt te vagy a az fél aki féltékeny és nem bízik. És lehetsz akkor is féltékeny, ha te neked ez nem tűnik fel. Az a jó, ha nem féltékeny, mert akkor feltétel nélkül szeret, vagy a másik véglet, hogy már nem szeret. De ennek sztem itt nincs helye. Ne benne keresd a hibát, hanem magadban. Mindenkinek magában kell keresnie, mert ahogy olvasom az írásod, csak üres hablaty, és pont h te vetíted ki rá a te félelmeidet. Ami normális, mert mindenki fél attól, hogy elhagyják. Nem kell filozofálni arról, hogy mit miért tesz, ha ő úgy gondolja, hogy nem mutatja ki eléggé, akkor tenni fog érte. Inkább te gondolkodj el azon, hogy mit miért teszel vagy gondolsz.


Kiskegyed: a megbocsátás erej c. cikk:


"Amikor csalódunk valakiben, igazából magunkba csalódunk, mert rosszul itéltük meg, másnak láttuk, mit aki valójában. Ő alighanem, csak adja önmagát"


.."nehéz megtanulni, hogy ne elvárásaink legyenek, hanem a helyzethez kapcsolódó megoldásaink.."


"..Általában önmagunkkal nem vagyunk kibékülve, magunkal szembeni elvárásaink magasak.."


"... hosszas gyakorlással mindenki saját maga alakítja úgy az életét, hogy egyre rosszabbul érezhesse magát a bőrében.... a legtöbben a düh a féltékenység a boldogtalanság és a bezárkózás mestereivé válunk, mert ezeket a szerepeket sajátítják el, pedig ugyanezzel a módszereel a szeretet mestereivé is válhatunk.... Valahányszor valami igazságtalanság történik velünk, lelünkben egyre nő a félelem.."


Érdemes megkeresni a cikket. november eleji az újság.

2010. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kicsit megértelek mert az én párom se akarta nagyon kimutatni h szeret,de jó fél év után végre sikerült!most 2 évesek vagyunk!szerintem szeret téged a párod abból amit te leírtál az jön le!ne feszengj,várjál még 1 kicsit és szeresd ugyan úgy mint eddig(nagyon:)),ki fogja mutatni neked 1 idő után!:D türelem!!!
2010. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én bízok az érzéseimben, azaz magamban, mert tudom biztosan, hogy szeretem, efelől kétségem sincs, és nem tartom magam olyan rossz nőnek, csak az a kérdés hogy neki megfelelek e, bár ő azt mondja igen, de persze nem kérdezgetem ezt tőle :)


de ő jött utánam buliba nem én őutána, és nem én voltam ideges telefonba, mikor csajokkal nélküle elvoltam szórakozni, hanem ő nézegette folyton a telefonját, de várta h én keressem

mintha szeretné h én is kaparjak utána, mert neki is jól esik

ahelyett h folyton hívogatna

pedig én nem az a tipus vagyok akit zavar, jólesik

csak ha féltékeny, vagy valami zavarja akkor ismerje be, ennyi a gondom, hogy miért nem ismeri be


:)


meg ő maga mondta h szerinte meg volt párja szerint nem mutatjak i eléggé az érzelmeit

de ha ez a véleménye, akkor nem tudom mért nem tudja megfogalmazni miből jutott erre a következtetésre, és hogy miért állítják sokan azt h nem tudják kimutatni amit éreznek, pedig azt csak akarni kell nem tudni :)

2010. nov. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!