Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem "érdemlek" meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem "érdemlek" meg semmit?

Figyelt kérdés
2010 május óta vagyunk együtt a párommal. Anyjáék mesélték még régebben, hogy volt barátnőjét mindig elhalmozta ajándékokkal.Nekem semmit nem vesz, nem szeretem az ajándékokat, de azért néha jól esne valami kis apróság, én szoktam neki az elején venni. Ha összevesztek mindig szaladt utána. Volt barátnője szült neki gyereket. Én, amikor terhes voltam, rögtön mennem kellett abortuszra. Neki megkérte kezét, velem ilyenről szó se lehet, majd 4 év múlva esetleg. Annyira rossz az egész. Tökre másodiknak érzem csak magam, én semmi ilyesmit nem tudok megélni vele. Egyik nap is szóba került szalagavatóm meg a tánc. Ők együtt táncoltak. Velem nem akar táncolni, azzal a magyarázattal, hogy ő nem fog 20 perceket utazgatni munka után.. És az a legvicesebb az egészbe, hogy mindenki azt mondja, hogy engem sokkal jobban szeret mint az exét.
2011. aug. 27. 08:14
 1/6 skarma ***** válasza:
Már abortuszod volt és most mész szalagavatóra?? Fake...
2011. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés.

Pasi vagyok ugyan de ezt én sem értem miért ilyen.

Nem mondom hogy hagyd ott mert szereted, de mindenképp beszéld meg vele. Nyugodtan merd elmondani neki mi bánt ugyanúgy mint itt.


33F

2011. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
penzmanias riban**c vagy azert ...lehet nincsen most penze... o meg a szeretete kell vagy amit a penzen kapsz ?
2011. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért egy szál virág, vagy csoki nem olyan drága... :D
2011. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

helyesbitk ... penz manias ribi vagy akit ki is hasznalnak

NYISD KI A SZEDMED ....olyannal foglakozz aki torodik veled ... de nem feltetlenul azzal , hogy allandoan draga holmika vasarol neked

2011. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen csak fél kimutatni hogy mennyire szeret!

Elvesztette a volt feleségét és biztos padlóra került,de téged sz.tem nem akar elveszíteni...beszéld meg vele

2011. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!