Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyok együtt a barátommal, apukájának ma van a születésnapja, írtam neki egy üzenetet hogy "...boldog születésnapot..." tudom van pénz a telefonján de egy válasz sms jól esett volna hogy köszöni, lehet nem kedvel??Volt valaki hasonlóban??
2010. dec. 12. 14:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként elég gáznak tartom, ha valaki 50évesen nem tud sms-t írni. Oké, hogy 70évesen már valaki nem kezdi el, de 50évesen...és ez hülye duma, hogy nem ebben nőttek fel. Mert a mai középkorúak közül senki nem ebben nőtt fel. Egyszerűen intelligencia kérdése...Fejlődik a világ és nem mentség, hogy ő nem ebben nőtt fel. Persze a tanulatlan egyszerű vidéki gyári munkástól nem várok mást.
2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%

"Persze a tanulatlan egyszerű vidéki gyári munkástól nem várok mást."

Ezzel ki is állítottad a saját szegénységi bizonyítványod....

2010. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem érdekel. Nem hiszem, hogy akinek 5-nél több IQ-ja van az nem tud megtanulni sms-t írni 50 évesen... És ha valaki a feje tetejére áll, akkor sem fogok egy értelmi szintre helyezni különböző embertípusokat.
2010. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Az ünnepi köszöntéseket azzal szokták megköszönni,hogy nem felejtik el viszonozni mikor neked van születésnapod.

Ne légy már ezen fenn akadva. Főleg 4 hónapos ismeretség vagy még kevesebb után. Kedves tőled az sms de nem várj hálaadó szentmisét érte.

2010. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%
Legegyszerűbb lett volna ha felhívod.
2010. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
14%
Oké, ez már régen off-ba nyúlik szóval fejezzük be. A véleményem nem változott és fogalmad nincs miről beszélek. Pl.: ha egy 50évesnek nincsenek internet ismeretei és a munkahelyén kirúgják emiatt, akkor azzal dobálózik, hogy de xy harcolt a világháborúban? Ne haragudj, de neked sincs sok eszed.
2010. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
78%

15:35

Én is ugyanezt gondolom rólad. Én nem az internetről meg az sms-ről beszélek itt, kit érdekelnek ezek? Csak téged, vedd már észre. Én csak arra próbállak anyád helyett megtanítani, hogy tisztelettel kell lenni mások iránt, és nem lehülyézni azokat, akik ezeket nem tudják. Neked is biztosan van, amit nem tudsz. Nekik ez pont a net meg az sms. Szerintem ahhoz kell extrém hülyének lenni, már elnézést, hogy ezt három kommentem után ne fogd fel.

2010. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
8%
Pedig lenézem. Ez van. Az élet igazságtalan...
2010. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%

Hát, megvan a véleményem a 71%-osról. Nyilván fogalma sincs az IQ fogalmáról, én inkább azokat nézem le, akik olyan szavakat használnak, amiket önmaguk sem ismernek, bár inkább nevetek rajta. Baromi jó poén, amikor valaki okosnak akar látszani, közben meg sehol semmi.

Köszi, feldobtad a napom :)

2010. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%

Hát, 71%os, ha neked nem az az "alapbeállítás", hogy az embereket szeretni, tisztelni kell, és nem lenézni olyasmik miatt, hogy nem tud sms-t írni, vagy netezni, akkor én sajnállak téged. Ne legyen egy pillanatig sem kétséged, hogy veled van a baj, és te nem vagy normális. Hogy ez gyári hiba nálad, vagy neveltetési, azt nem tudom, mindenesetre az ilyen emberek katasztrofálisak. Akármerre mégy majd a világban, ne számíts sok jóra ezzel a hozzáállásoddal. És ez legyen az egyetlen érdemed az életben, hogy tudsz sms.t írni, meg netezni. Öregkorodra cserélnél a kétkezi munkásemberekkel. Csak nőj fel, meglátod.


Sok szerencsét az életben (kelleni fog)!

2010. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!