Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Egy "köszönöm-t" nem érdemlek?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyok együtt a barátommal, apukájának ma van a születésnapja, írtam neki egy üzenetet hogy "...boldog születésnapot..." tudom van pénz a telefonján de egy válasz sms jól esett volna hogy köszöni, lehet nem kedvel??Volt valaki hasonlóban??
2010. dec. 12. 14:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%

14.44-es vagyok.

Amúgy meg ne zavarjon ha nem válaszol. Nem te voltál a bunkó,hisz te felköszöntötted!

2010. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem sms-ben kellett volna elintézni! Inkább személyesen vagy telefonon! Az sms-t még lehet el sem olvasta.....
2010. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

Istenem, hogy mennyi gondod van...

Milliónyi oka lehet, hogy miért nem írt vissza!

1) Még nem is vette észre, hogy írtál

2) Nem tud SMS-t írni

3) Zavarban van, mert nem számított rá, hogy a fia barátnője, akivel nemrég jött össze felköszönti Őt szülinapján és inkább nem ír, mert nem tudja, hogy reagáljon

4) Nincs pénz a telefonján (Attól, hogy tegnap még volt, lehet, hogy már telefonált annyit, hogy nincs rajta! Egyáltalán nem tudhatod!)

5) Nem szokta ünnepelni a szülinapját

6) Kapott már harminc SMS-t és nem szeretne mindre egyesével válaszolni, gondolja, majd élőben megköszöni


Vagy akármi más elfogadható, normális indok lehet még!

Akkor legyél szomorú, ha valós gondjaid vannak! Mert ez a legkevésbé sem ad okot a szomorúságra!

2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

Az én apám 50 éves és nem tudja megnézni se az smsjeit, nem, hogy törölni vagy írn egyet!

Amúgy nem mindenkit érdekel az ilyen, mi is egy nam annyit kapunk, hogy nemtudunk mindenkinek visszaírni/hívni. Majd személyesen megköszini ha lát téged.

2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%

Szokták mondani, ha egy köszöntés, gratulásció, stb őszinte, akkor nem várunk rá (főleg kiakadva) választ.

Egy illendőségből, nem annyira érzelemből írt sms miatt meg ne lógasd már az orrod. Felettem már leírták, hány oka lehet, hogy miért nem írt vissza. Veled még biztos nem történt olyan, hogy nem vettél észre egy sms-t öt perccel vagy 1 órával a megérkezése előtt, de egyes emberekkel előfordul.

2010. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
# után
2010. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
63%
De jó, hogy ez a legnagyobb gondod az életben...
2010. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom nem ez a legnagyobb gondja, de ha felköszöntenek illik megköszönni nem? Alapvető emberi udvariasság. Rád köszönnek, visszaköszönsz. Sok hülyével ne foglalkozz, tényleg figyelmetlenség a részéről. Jövőre ne küldj és ennyi:) Ezen ne idegeskedj, te rendes voltál.
2010. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
37%

Férfi... ennyi a legtöbb nőnek már elég :) Mi ilyenek vagyunk és kész.


27F

2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 15:03-as!

Az is alapvető udvariasság, hogy nem hülyézel le ismeretlenül senkit! ;)

Előttem jó pár ember felsorolta, milyen okai lehetnek, hogy az ünnepelt nem válaszol... Az pedig, hogy valaki egész nap ezen idegeskedik és elméleteket gyárt, enyhén szólva is komikus.

2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!