Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál, ha én lennék a...

Mit mondanál, ha én lennék a lányod és mindez kiderülne?

Figyelt kérdés
életem szerelme más hitű mint én, a szüleim ellenzik a kapcsolatunkat a származása miatt, ezért titokban járunk.
2010. dec. 8. 14:40
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszlim, tényleg jobb az óvatosság.
2010. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
61%
Ha bántalmaz a családod, talán tényleg nincs vesztenivalód, de a helyedben európai férfitól sem függnék. Előbb-utóbb egy grállovag is visszaélne a kiszolgáltatottságoddal.
2010. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
89%

Tisztázzuk. Szerintem sokan arra gondolnak, hogy nem az illető SZÁRMAZÁSÁVAL van baj, tehát az "arabsága", hanem a vallása, a szokásai. Az is más tészta, hogy rendes arab családban született, arab országokban, vagy esetleg pl.: Ausztriában. Ha arab országokban született, ahol mindenki alkalmazza a vallásuknak megfelelő szokásokat, akkor NAGYON vigyázz vele. Szeret, csábít, de mikor már papíron is az övé vagy, akkor vagy kivisz az országába, vagy teljesen hozzá kell alkalmazkodnod, úgy mint a tulajdonának.


Tehát jól gondold meg hogy honnan jött, milyen közegből, és a házasságot (bár ezzel még BŐVEN ráérsz). Mondjuk 18 évesen ez még (szerintem (nem akarlak megbántani ha nem így érzel) csak egy futókapcsolat. És ha szakítás lesz a vége a te részedről, ki tudja hogy fogja lereagálni...


Sok sikert :)

26/L

2010. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát arab országban született, nőtt fel, élt, mélyen vallásos, és kb. 1.5 éve él itt,de ne térjünk el a tárgytól, azt kérdeztem, hogy ha a lányod lennék és ez kiderülne mit tennél?, és nem kioktatást kérek, hogy ne szeressem őt. Szeretem őt, ezen nem változtatok, és nem aggodalmaskodom, hogy mi lesz ha... ha úgy lesz, Isten akarata, meg majd magamat hibáztatom.
2010. dec. 8. 19:06
 35/52 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hozzáállással tényleg egy házi diktátor lehet az ideális pár, aki helyetted is cselekvőképes...
2010. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
19:14, kérlek , hogy érted , hogy helyettem is cselekvőképes?
2010. dec. 8. 19:15
 37/52 anonim ***** válasza:
85%
Semmi előrelátás, semmi döntés, csak sodródás.
2010. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
köszönöm, vannak céljaim, döntésem- hogy vele maradok, szembeszállok érte bárkivel, ez nem elég?
2010. dec. 8. 19:22
 39/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Épp ez a legnagyobb gyengeség, hogy egy másik embertől függsz.
2010. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
nem gyengeség, kitartás, hűség,és a döntésem nem egyenlő a célommal. és kérlek ne vitatkozz,
2010. dec. 8. 19:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!