Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál, ha én lennék a...

Mit mondanál, ha én lennék a lányod és mindez kiderülne?

Figyelt kérdés
életem szerelme más hitű mint én, a szüleim ellenzik a kapcsolatunkat a származása miatt, ezért titokban járunk.
2010. dec. 8. 14:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
köszi nektek is, hát szép életem eddig sem volt, ő húzott ki a gödörből, nem vagyok mindennap templomba járó katolikus, inkább Istenben hiszek, mint Jézusban, igaz benne is, de imádkozni mindig Istenhez szoktam.
2010. dec. 8. 15:11
 22/52 anonim ***** válasza:
78%
tudtátok, hogy itt nagyon sok arab orvos és ügyvéd van? ha nem olyan muszlim hogy mindenároncsakisavallás hanem normális, akkor semmi bajom nem lenne vele... (meg ha nem az igénytelen fajtából való, de ennek semmi köze a valláshoz)
2010. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 GPM válasza:
40%

Rasszista, előítéletes bagázs. Mi a baj az arabokkal? Minden arab terrorista? Szerintem tök nem.

Ha szereted, beszéld meg a szüleiddel a dolgot. Legegyszerűbb, ha bemutatod a srácot nekik. Nem tudom, mennyire vagytok vallásos család, de ha megismerik és meg vannak vele elégedve akkor fogadok, hogy nem rakják ki azért, mert muszlim. Ennyike. S

Soksikert!

2010. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
56%
Nem minden arab mélyen vallásos. Van egy vallásos izraeli barátom, aki itt tanul. Az egyik legjobb haverja egy iráni srác. Mondták, hogy egymás vallását tiszteletben tartják, a barátságukat pedig nem az országaik külpolitikája fogja megszabni, ők csípik egymást, ez számít.
2010. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 GPM válasza:
67%

15:21 vagyok. Még annyi, hogy miért ad mindenki tanácsot az országbanmaradással kapcsolatban?Írta a csaj egyszer is, hogy feleségül szeretne hozzá menni és elhagyni vele az országot?

Na.

2010. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
GPM köszönöm,és mindenkinek egyaránt. Egyébként nem is vagyok magyar, nem is élek Magyarországon, úgyhogy el sem hagyom az országot, ahol nem is voltam.
2010. dec. 8. 15:29
 27/52 anonim ***** válasza:
78%
Biztos én is aggódnék egy kicsit, ha a gyerekem, vagy bárkim muszlim származású pasival járna, nem a vallási, hanem a társadalmi, kulturális különbségek miatt, mivel ezek van, hogy nehezen összeegyeztethetőek. Tartanék tőle, hogy ha a kezdeti nagy szerelem lecseng, nem fognak-e ezek problémát jelenteni. A kapcsolatot biztos nem tiltanám, ha semmi okom nem lenne rá és rendes fiúról lenne szó.
2010. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan felejtsd el a fickók. A csábítás nagymesteri, nekem elhiheted...itt volt a múltkor egy fórumozó, akinek muszlim barátja van és már évek óta együtt vannak..Ő is azt mondta milyen modern a fickó meg minden..és mi lett. A csaj elment bulizni, ahol olyan jó kedve volt, hogy le van fotózva, ahol véletlenül kilátszik egy kicsit a melle..a fickó azóta megveti, nem szexelnek és nem ér a csajhoz, így bünteti. Sok sikert!!
2010. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
91%
Nkeem meg van egy rokonom, aki egy muszlimhoz ment feleségül..teljesen át kellett vennie a szokásait, az a fickó is roppant felvilágosult. Azóta nem nézhet férfira aaz utcán, tilos férfihoz érnie, tilos disznóhúst ennie..el kell tűrnie a férfi 3 másik feleségét akik ott maradtak Algáriában..a fickó járja a világot, mindig az aktuális feleségéhez megy haza.
2010. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
85%
Hát én ova intenélek az arab pasitol. Nem vagyok rasszista,semmi bajom velük,de az tutti h bármilyen felvilágosultak estleg diplomásak,azért a családi életük az ök szokásaik szerint zajlanak. Te tudod,de én ,mint anya semmiképp nem szeretnék a lányomnak egy ilyen kapcsolatot. Soha nem tud beleolvadni a te családodba. Ez tutti. És nem rossz indulatbol mondom.
2010. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!