Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál, ha én lennék a...

Mit mondanál, ha én lennék a lányod és mindez kiderülne?

Figyelt kérdés
életem szerelme más hitű mint én, a szüleim ellenzik a kapcsolatunkat a származása miatt, ezért titokban járunk.
2010. dec. 8. 14:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hitével van a gond, hanem azzal, AHONNAN származik, az a közeg, állam.Majdnem minden iszlám vallású állam a shariat alkalmazza, mint jogrendszert, ahol igencsak ki vannak téve a nők a diszkriminációnak, egyéb előírásnak, szigornak, ez a gáz vele a leginkább.
2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
köszönöm..hm.....én 18, ő 20, de nem akar visszamenni a hazájába, itt akar maradni és tiszteli a nőket
2010. dec. 8. 14:55
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána, sztem sok olyan történetet találsz a neten is, ahol nagyon gáz vége lett egy ilyen kapcsolatnak.

Nem magával a fiúval van a baj, hanem a teljesen ellentétes kultúrával. Most még biztos nem jönnek elő a különbségek annyira. De náluk a nő nulla értéket képvisel.

2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Aki érvket szeretne az arabok mellett, illetve ellen, annak annyit mondok, hogy egészen másképp viselkednek itt Magyarországon meg egyáltalán Európában, meghúzzák magukat, elvegyülnek a tömegben, nehogy diszkriminálják őket, amint hazatérnek, mintha 360 fokos fordulatot vennének.Nem hittem el én se addig, amíg egy ismerősöm bele nem került egy ilyen szituba, hogy férjhez ment, kimentek az adott országba, ahonnan a párja származik és nem jöhetett haza, mert a férje vallása a mérvadó, ami a házasság után a nőnek is a vallása lesz és az kötelezi a feleséget, hogy csak a férj engedélyével mehessen bárhova, haza meg pláne.

Szóval nem bestseller regényekben olvastam....

2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt tiszteli, de ott kint? Nem ajánlom hogy kimenjél vele az ő országába és családi közegéb e, mert nem biztos,hogy visszakerülsz, ide a mennyországba, hanem a pokolba maradsz. Igazuk van a szüleidnek.
2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
89%
Addig nincs az egésszel gond, amíg Magyarországon maradsz vele. Nekem van egy ismerősöm, aki egy arab férfihez ment hozzá, most lett gyermekük, és minden rendben van közöttük, boldogok. Az maradt csak benne a férfiben ösztönösen, hogy a nőt tulajdonként kezeli, ha férfiak vannak a közelben. Pl egy-két mondatnál többet nem beszélhet a nő. Amúgy a minden nap templomba járós katolikusok elképzelni sem tudják, hogy a gyereküknek más vallású párja legyen..
2010. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már utánanéztem, olvastam, kérdezősködtem, i hogy megy ott náluk, tisztában vagyok a helyzettel. de borzalmasan szeretem őt! Nem tudnék róla lemondani, és ha ezt a szüleim megtudnák, tuti , hogy egy pofonnál nem állnának meg, de érte ezt is vállalnám. Elmondani még nem fogom, de már kezdik sejteni sajnos
2010. dec. 8. 15:05
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy az első pár hónapban minden pasi nagyon kedves és udvarias. Az is egy dolog, hogy most azt mondja nem akar visszamenni, de azt nem tudhatod mi lesz 1-2 év múlva. Túl fiatal vagy még, keress inkább egy hozzád illő fiút.
2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Egy arabbal én sem mernék össze jönni pedig 20 éves vagyok és nem az a félős fajta. Most azt hiszed, hogy rendes, ő más mint a többi(elhiszem hogy ezt mutatja most) de ha komolyabbra fordulna a dolog, és feleségül venne, annyi lenne a szép életednek. Kivétel nélkül az összes ismerősöm így járt aki arabbal szűrte össze e levet.
2010. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Abból soha nem sül ki jó dolog ha a szüleid előtt titkolózol.Ha nem feleség szeretnél lenni hanem tulajdon akkor rajta...bútorozzatok össze...
2010. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!