Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
 81/102 anonim ***** válasza:
91%

Jaj istenem ez kamu ne már,hogy bedöltök!

1, ki az az állat aki ilyen részletekbe menőleg ecseteli a szexet s jaj ne ítéljetek el mikor a felháborítás csak a célja?

2,nincs annyi pia, hogy akitől undorodsz azzal lefeküdj

3,megakarja tartani de annyit nemtud, hogy szülés után kérnek-e vért az apától?

4, terhesen nincs cigi,pia, buli,meki, mozi meg utánna sem

5, attól az ember nem "rendes", hogyelvonszolja a seggét egy iskolába s rámondja, hogy tanul mivel 2-3ai vannak!!! ettől nem vagy jobb ember te szerencsétlen! csak eljársz melegedni. ennyi erővel az amőba is "rendes jó" létezési alapon.-_-"""

6, a párkapcsolat itt érdekalapú, s a barátai is azok mivel normálisak beszélni szoktak velük nem lefeküdni

7, anyuka nem az apa nélküli gyerekszüléstől hanem a k.rva kislányán akadna ki

8,tarkón lőnélek, hogy éretségin is a haszon miatt lennél terhes

9,Ami legjobban hergel: "mindenki megbotlik" nem kislányom, te egy évig csalsz valakit az nem megbotlás hanem egy 200mes szabadesés amit csak agyatlan kis pics.k csinálhatnak meg!

2010. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
91%
lehet, hogy a kedves mama csak a terhességről tud, nem hiszem, hogy valaki ilyen dolgokat bevallana az anyjának
2010. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
22%
Én nem ítéllek el, hisz gyerek vagy még, lehet a neveltetésbe csúszott valami hiba, vagy a haverság vitt el az erdő. Nem kenyerem az abortusz sem, de esetedbe az lenne a legjobb megoldás, hiszen gondolj bele, bárki is az apa, biztos nem akar még családot alapítani. Remélem, tanultál a hibádból, inkább írass fel fog.gátló, ami ugyan a nemi betegségektől nem véd meg, de legalább most nem esnél dilemmában. Az ab-ról még annyit, hogy sajnálom, hogy egy pici életet el kellene vetni, de már nem azt a világot éljük, amikor bicikliküllőt és egyéb spéci eszközt alkalmaztak. (sőt, alkalmaznak mai napig is, nem írom, hogy kik). Ne aggódj, térj jó útra, pár év múlva menj férjhez és lehet még sok kisbabád és lehetsz még jó anya.
2010. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
83%

Hát, Te egy igazi i***óta vagy!!! Ha kamu, azért, ha nem akkor meg főleg!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, csak DNS teszttel tudnád kideríteni! Az pedig elég költséges történet, és mind a 4 apajelölt kell hozzá! Szerinted melyiknek kellenél ezek után??


24 éves anyuka

2010. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam el a kommenteket,mert a kérdésből rögtön kitűnt,hogy aki írta az hatalmasat kamuzott..

Komolyan?? Nem unjátok még,hogy sok idétlen hamis történeteket találjatok ki? Ennyire unatkozol???

Mindenesetre jelentettem a moderátoroknak,hogy töröljék,mert hazudsz,és becsapsz másokat..

2010. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú igazság,hogy nagyon sok ilyen "nő" van,és sok férfi aki simán elviszi őket dizsiből autókázni többedmagával...
2010. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
91%

Nem irigyellek! :S


Vetesd el a babát és egy csomó kellemetlenségtől megkiméled magad

2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
100%

Totál más témára evezek, de íme egy élő példa arra, hogy a helyesírás mennyire függ össze a személyiséggel.

Köszönöm, hogy bemutattad nekik, hogy a hülye emberek írásképe egy kalap sz.r, ezzel is ki lehet szűrni átlagban a buta egyedeket.

2010. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 A kérdező kommentje:
ugy lehet hogy a masik haver akinel aludtunk ö tetszett nagyon jo pasi, a félcigány meg a barátnőm pasija.és amikor már ott vagy és simogatnak meg részeg is vagy nem gondolkodsz. és nem kamu. de jó hírem van! megvolt a vacsi! párom örült a babának úgy örülök!reméelm azövé ja és ő már idősebb tőlem nem tanul eltud minket tartani.ugyhogy nem kell irni bántani engem lezárhatjuk a témát kösz aki rendes volt velem annak meg főleg anak aki ezt ajánlotta hogy az 1. szamut valasszam. jo apa lesz.
2010. dec. 2. 22:15
 90/102 anonim ***** válasza:
8%

Attól függetlenül, hogy a kérdés kamu-e vagy sem, légy szíves két kérdésre válaszolj:


1. Hol írtam olyat, hogy nem akadok fenn a "partiba" vágáson?


2. Valakinek az "erkölcstelen" viselkedése, másokat feljogosít mindenfajta alpári, rosszindulatú hangnemre?

2010. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!