Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
63%

"Miert akadtok igy ki? Ti sose csináltatok hülyeséget?"

De! de sose játszottam gyermekek életével! Meg a magaméval se így! Azért legalább némi megbánást érezhetnél! nem vagy anyának való! egy ilyen gruppenpartiból nehogy már gyerek szülessen! KAPJ AZ AGYADHOZ MÁR! -.-

2010. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
43%

"nem voltak 2en benne mert 1iket szo...am. a masik volt csak bennem.de mind1. és utana cseréltek. de miert lényeg ez?és orgazmusom sem volt tőlük csak mikor barinőm kiny...t. ugyhogy nem volt egy nagy szám nem fogom megismételni."

akkor meg mire vered itt magad? szakadj meg!

2010. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
61%
Még volna pofád hazudni annak az embernek,aki 4 éve melletted van?Szerintem neked lelkiismereted sincs.Ha már párszor megcsaltad,ezután sem leszel hűséges!A gyereknek meg aztán jó példát fogsz mutatni!-.-
2010. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
78%
Fújjj,de undorító ez az egész......szegény gyerek szívja meg az egészet.....:(29/N,7 hónapos kislány anyukája
2010. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
70%

"nem voltak 2en benne mert 1iket szo...am. a masik volt csak bennem.de mind1. és utana cseréltek. de miert lényeg ez?és orgazmusom sem volt tőlük csak mikor barinőm kiny...t. ugyhogy nem volt egy nagy szám nem fogom megismételni."

Ki nem szarja le, hogy élvezted-e vagy sem?! Most vemhes vagy egy gruppenpartitól. Van neked némi eszed, vagy csak a helye van meg?! Normális vagy?! Vetesd el azt a gyereket. Gruppen gyerek... Eszetlen hülye liba.

2010. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
72%

Van, amikor igenis támogatni kell az abortuszt.

Anyád szégyellné, hogy lány fejjel szülsz? Azt nem szégyelli, hogy a lánya egy ribanc, aki azt sem tudja, hogy ki csinálta fel?

Ha már ilyen szabados életet élsz, miért nem szedsz fogamzásgátlót? Az állandó pasiddal védekezel, vadidegennel nem?


Mekkora kamukérdés... Te szoktad feltenni a 12 éves vagyok és terhes típusú kérdéseket is?

2010. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
78%
Annyi eszed van,mint egy döglött sültgilisztának.
2010. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
60%

Igazad van, 72%, az ilyen állatot nem terhesnek hanem vemhesnek kéne mondnai...

De most komolyan, ha mindenáron meg akarod tartani,legalább add örökbe,mert egy kisgyerek MELLETTED nem lesz biztonságban! Lehet így még boldog családja de veled? az élete egy hazugság lesz,amint az anyja muffja viszketni fog az elmegy és félrek*r...meg gruppenparti,de nem bűn és megcsalásnak se számít,mert részeg voltál és mert nem is volt jó...

Hát kisanyám,téged kéne falhoz állítani és tarkónlőni. A világnak semmi haszna nincs belőlled. Én sem vagyok abortusz párti,de jobb lenne a ygereknek,ha meg nem örökbeadás. Kész. Vagy csezd el a babád életét is,gratulálok, Miss. viszketősmuff.

2010. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
82%

Tuti kamu ez a kérdés, ilyen idióta a világon nincs...Illetve biztos van, de szerintem nem létezik olyan ember aki utána még azt is kiírná hogy ki hogyan toszta, meg kit szopott, meg stb, szaftos részleteket. Tuti fake ez a kérdés.

Ha valami csoda folytán igaz (amit erősen kétlek), akkor csak annyit tudok mondani hogy kérdező te nem 1 hülyeséget csináltál, hisz állításod szerint 1 éve csalod szerencsétlen párodat (nagyon sajnálom szegény fickót, és tiszta szyvből kívánom hogy rájöjjön hogy mekkora k*rva vagy és hajítson ki a francba). Neked nem egyszer ment el az eszed, hanem soha nem is volt... Az EGYETLEN jó megoldás ha elveteted a gyereket, és marhára elgondolkozol hogy mekkora undorító gerinctelen, erkölcstelen féreg vagy. Az ilyennek mint te nem való gyerek, hisz még saját magadról se tudsz gondolskodni, mégis mit tudnál te adni egy gyereknek? Semmit. Egy rakás sz*r vagy, egy nulla. Próbálj meg magadból embert faragni, szerintem keress fel egy pszichológus viccen kívül, mert nem normális dolog az ha valaki így áll a nemiséghez mint te, szerintem valami komoly probléma van a fejedben, szexfüggő vagy, esetleg borderline szindrómás, de semmiképp se normális ember. Elmebeteg ri*anc anya, meg a gruppen-kölyök, szomorú lenne...

2010. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 A kérdező kommentje:
hogy lehettek ekkora álszentek? e bárkivel megeshet. és nagy az esélye hogy az 1. számutol van a baba. már mondtam neki telon hogy nagy hirem van a számára és főzzön estére valami finomat nekem. ő nagyon rendes férfilakása is van autoja is dolgozik reggel korán kel,jól főz kimossa a cuccaim meg vesz is ruhákat meg mekibe és moziba is járunk sokat.discoba is elenged barinőimmel nem szigoru. és jo anya leszek ő meg jo apa és szépen nevelgetjük a picit.
2010. dec. 2. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!