Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:
de most az 1. számuval lakom. nem akarok hazamenni anyámékhoz ő nagyon szégyelne hogy lány fejjel szülök. tehat mindenképp pasival kell lennem.
2010. dec. 2. 11:02
 22/102 anonim ***** válasza:
78%

Egy hazugsagban akarsz elni tovabb? Meg meg egy hazugsagba akarod nevelni a gyermeket?

Megtudhatja mondjuk onnan, hogy total nem hasonlit rea... Ne massz bele egyik nagy hazugsagbol egy masikba, nagyobb hazugsagba!

Ne verd azt azt a szerencsetlen gyereket(a 4-eves kapcsolatbol valo baratodat). Ha van benned annyi emberseg, akkor rogton kilepsz az eletebol, es meg ha ove is a gyermek, akkor sem maradsz vele.

Kepes lennel "eltartatni" magad vele, mikozben lehet, hogy nem is az ove a gyermek...

Ne asd a godrot magad alatt megjobban!


Hjajj, de remelem, hogy csak kamu kerdes!!!

Talan a hiv + leanyka visszatert?

2010. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
86%
Na!Azt a k..va!Akkor nem szenvedtél,amikor 4-es partyba nyomtad?Ha 19 évesen ennyi eszed van,akkor csak sajnálni tudlak!Az meg,h. részeg voltál nem mentség!Szegény gyerek!Jó kis helyre fog születni!Vele is ilyen felelősség teljes leszel?
2010. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 A kérdező kommentje:
nem akarom elvetetni az alapitvanyos nő megmondta a veszelyeket hogy nem egy örökbefogadojuknak azota sem jönne a terhesseg és hogy milyen lelki teher ez nekik. sok nő utana nem tud teherbe esni.
2010. dec. 2. 11:03
 25/102 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem botlás. Ez Szimplán ökörség. Ne szüld meg azt a gyereket,így is elég nagy marha voltál. A pia nem mentség. Csoportos szex mi? :) Ügyes vagy kislányom. 19 évesen. Gratulálok. Vetesd el, aztán gondolkozz el rajta, hogy mit is csesztél el, és min kellene innentől változtatni. Nem irigylem a barátodat, akivel 4 éve együtt vagy. Szánalmas vagy.
2010. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
58%

"nem akarom elvetetni az alapitvanyos nő megmondta a veszelyeket hogy nem egy örökbefogadojuknak azota sem jönne a terhesseg és hogy milyen lelki teher ez nekik"

Az nem fájt mikor egyszerre ketten voltak az ánuszodban?

2010. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 A kérdező kommentje:
Miert akadtok igy ki? Ti sose csináltatok hülyeséget?
2010. dec. 2. 11:06
 28/102 anonim ***** válasza:
54%

Nézd hibáztál ez van,már nem tudod meg nem történté tenni,én nem cseszegetlek.Az a legfontosabb,hogy a babának mi a jó.Mond a párodnak akivel 4 éve vagy,hogy övé a gyerek és kész.Neveljétek szépen fel.A gyerek nem tehet semmiről.Az meg,hogy nem hasonlit nem számit,sok baba van aki a nagyszülőre vagy valamelyik másik rokonra hasonlit.

Tudom nem szép hazudni,meg átverni,de ez a legjobb a babának.A párodnak meg adj meg mindent és mostantól legyél nagyon jó barátnő.

2010. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeséget? Ez szivem nem hülyeség volt, ez egy oltári nagy eszetlenség. Minősít téged, nem veszed észre?
2010. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 A kérdező kommentje:

nem voltak 2en benne mert 1iket szo...am. a masik volt csak bennem.de mind1. és utana cseréltek. de miert lényeg ez?és orgazmusom sem volt tőlük csak mikor barinőm kiny...t. ugyhogy nem volt egy nagy szám nem fogom megismételni.

most már eldöntöttem az 1es számuval maradok igy a legjobb és a legbiztonsagosabb nekem és a babámnak is.köszönöm a megerősitest 11:06 os. jol látod a dolgokat és köszi hy te normális voltál velem

2010. dec. 2. 11:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!