Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor nem fogalmaztam elég érthetően. Szóval nem azt írtam, hogy belédrúgtak, azért ócsároltad a kérdezőt. Hanem az a bajom (és nemcsak ennél a kérdésnék, hanem sok másiknál volt ilyen) hogy idejönnek emberek a gondjukkal-bajukkal (vagy esetleg a kamu hülyeségeikkel), ergo kisebb-nagyobb mértékben bajban vannak és segítséget várnak. Egyesek reakciója pedig: írni neki valami jó nagy szemétséget, aminek az a lényege, hogy ő milyen szar alak. Na ez az, amit én nem tudok elfogadni.


Úgy gondolom, hogy ha valakinek válaszolok/ válaszolsz stb. itt, akkor azt empátiával tegyed. Ez alatt azt értem, hogy lehet kritizálni az illetőt, de azt is építő jelleggel. Különben én is olvastam már olyan kérdéseket, hogy egy minimális empátiát se tudtam volna mutatni akérdező iránt. De nem írtam neki semmit, kibírtam. Én így gondolom, ha ez másnak úgy jön le, hogy tömjénezem magamat, hogy milyen jó ember vagyok, azzal igazából nem tudok mit csinálni.


Persze, elmondhatod a véleményedet, örülök neki, mert tényleg értelmes dolgokat írtál.

2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:

Igen,értem,h. mit szerettél volna mondani!És nem vettem konkrétan magamra a "beléd rúgtak" kifejezést,mert ez itt nem csak nekem szólt,hanem úgy általánosságban.(gondolom én)Amúgy igen,igazad van az empátiával kapcsolatban is.Én személy szerint a kérdezővel szemben nem igazán érzek empátiát.(ezért sem bírtam ki szó nélkül,mert írtam,h. először nem szerettem volna írni,csak felidegesítettek a kommentjei,ahogy Téged is a válaszolók megnyilvánulásai).Egyébként írtak tőlem mocskosabb kommenteket is a kérdezőnek.Amikor ezen az oldalon olvasgatok és olyan kérdésekbe,történetekbe botlok,amik számomra rettentően felháborítók(mert van ilyen,nem is kevés),akkor sokszor kibírom,h. nem írok hozzászólást!Sőt nagyon ritkán szoktam!Ezért is írtam előzőleg,h. nem másokba belerúgni jövök ide!És engem is sokszor zavar az,amikor tényleg problémákkal jönnek ide és sok válaszoló a tanácsadás helyett mocskolódó hülyeséget ír a kérdezőnek.Meg az is sokszor idegesít,h. már majdnem szinte minden kérdésre rávágják,h. kamu vagy írogatják,h. te ez és ez vagy,aki múltkor is feltett egy kamu kérdést.És azt sem nagyon díjazom,amikor valaki ésszerű,normális tanáccsal véleménnyel áll elő,aztán jön a sok "okos" ember beleköt abba,aki próbál segíteni,majd az egész egy nagy okoskodásba megy át.

Amúgy engem az életben is rettentően irritálnak az ilyen emberek,mint a kérdező!Én inkább a párja helyzetét tudnám átérezni jobban,mint az övét.(nem azért,mert engem is átvertek vagy történt velem hasonló dolog,csak egyszerűen sajnálom azokat az embereket,akiket így kihasználnak és még talán észre sem veszik).Egyébként jól írtad neki,h. az lett volna a helyes,ha őszinte az apajelöltekkel és miután megszületik a picurka megcsináltatja a DNS tesztet.Ez lett volna az ésszerű és a legjobb!De látod,hiába próbálsz vagy próbál más is együtt érző,jó tanáccsal szolgálni,úgy is azt fogja csinálni,ami az ő érdekeit is szolgálja!És az ilyen vagy hasonló jellegű kérdéseknél,azért elgondolkodok azon is,h. hány olyan pár van,aki tiszta szívből vágyik egy kisbabára és tudná is neki biztosítani a megfelelő hátteret érzelmileg és anyagilag is és mégsem jön össze nekik!És mennyien "küzdenek" ezért sok-sok éven keresztül!Aztán vannak olyanok is,mint a kérdező,aki azt sem tudja kitől van a picurka,mert felelőtlenül éli a világát!És könnyen meglehet,h. a gyermekével sem lesz felelősségtudatos,így már azért akárhonnan nézem az ő életét is tönkreteheti.(ezzel nem azt szeretném mondani,h. vetesse el,mert abortuszpárti sem vagyok)Azért szerintem egy 19 éves embernek már lehetne némi felelősségtudata is!Lehet én látom hülyén a dolgokat,de mindegy is!Nem gondolkodhat minden ember egyformán!(ezt félre ne értsd,nem célzás volt)

2010. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!