Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom a pasit...
2010. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
57%

miaju!

Már ne haragudj,de szerinted a te első megnyilvánulásodban nem volt semmi alpári?Ha ennyire idegesít mások hozzászólása,akkor ne olvasgass itt.Ennyi erővel minden egyes kategóriában és minden egyes kérdéshez kiírhatnád a véleményed!Ha ennyire mered magad vállalni és nem szeretsz arc nélkül gyalázkodni,akkor miért nem teszed ki ide a személyes adataidat?Miért csak privátban írnád le?(Nem mintha engem érdekelne) De azért azt nem hiszem,h. neked még sosem voltak alpári megjegyzéseid másokra,vagy épp nem beszéltél ki senkit a háta mögött (mert hagyjuk meg az sem egy szép dolog).De melyik ember nem csinál ilyeneket?

Szerintem elég felháborítóak azok a kommentek is,amit a kérdező írt!(ha kamu a kérdés,ha nem)Nekem meg attól fordul fel a gyomrom!

2010. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
25%

Miaju,én egyetértek veled,én is valami hasonlót akartam irni.

Utálom ha valaki rögtök k*rvázik és nem a kérdésre válaszol.Fúj az ilyenektől hányok én is.A kommentek 99%-a gyalázkodás nem pedig válasz adás a kérdésre holott ez lenne az oldal célja.

A válaszadók nagy része tuti keveredett már olyan helyzetbe amire nem büszke,de itt mindenki szent és sérthetetlen.

2010. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért lett lepontozva a "tegnap 14:58", amikor én csak segíteni akartam? Biztos, hogy nem szép, amit a kérdező tett, főleg, hogy élettársa is van, de erről nem feltétlen ő tehet. Valaki v. valami ilyenné tette. Én igenis bízom az emberek fejlődésében. Az, hogy javasoltam az abortuszt, azt is ő érdekében írtam, nem vagyok abortusz-párti, de esetekben igenis indokolt! Épp most akarják eltörölni a terhesség-megszakítást, aminek pont az lesz a vége, hogy majd otthon szakszerűtlen kontárkodnak, melyeknek súlyos szövődményei lehetnek, esetekben bele is hallhatnak. Bocs, hogy offba ment át az irományom, de nem hagyhattam ki.
2010. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
56%
Azért az is érdekes, hogy azzal mentegetőzik a kérdező, hogy rettenetesen be volt rúgva, azért történt az, ami. Viszont részleteiben emlékszik arra, hogy ki hogyan d..gta, nem volt orgazmusa, a barátnője ny..ta stb. Hát elég érdekes. Ha valaki annyira berúg, szerintem ezekre se emlékszik. Na mindegy. Na meg csak nagy hassal fog érettségizni? Hány évesen is? 20?
2010. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
tegnap 13:43 szerintem azért lettél lepontozva mert nem r*bancozol mint a többiek,én sem trágárkodtam hanem próbáltam értrelmes választ adni(ha már igy esett a kérdezővel) na én is le vagyok pontozva,de nem érdekel,te se törődj vele:)
2010. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:

OFF:


Nem hiszem, hogy világrengető információ, de kénytelen vagyok megadni az iwiw-es adatlapomat, hogy elmondhassam magamról: még nem anyáztam névtelenül neten keresztül: [link]


11.02-esnek üzenem. hogy előfordult már hogy kibeszéltem a háta mögött embereket, hogy megjegyzéseket tettem a másikra, bár ez nem jellemző rám. Viszont amit még soha nem csináltam az, hogy valaki (akár a GYK-n keresztül) nehéz helyzetben tanácsot kért,m én meg rúgtam még belé egyet.


A 13.16-osnak köszönöm!

2010. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
47%
Mijau itt sokan nem válaszolni csak rúgdosódni jönnek,mert őket is megrúgta valaki,magyar jellem...
2010. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
Igen, ez ami miatt eldurrant az agyam.
2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
52%

11:02-es vagyok!

Én nem azért ócsároltam(mert igen,ócsároltam) a kérdezőt,mert belémrúgtak!Hanem azért,mert nekem egyszerűen,az ilyen emberektől fordul fel a gyomrom!Én egyáltalán nem sajnálom a kérdezőt!Én a picurkát sajnálom,akit a szíve alatt hord és a párját,akit ennyire megaláz,kihasznál,átver stb...(már ha a kérdés igaz és nem kamu)Az én szemebe az ilyen nem ember!Soha nem lennék képes ilyen aljasságra!Ez nem erkölcsi prédikáció akar lenni!És ezzel nem is az én erkölcsösségmet szeretném bizonygatni!

Amúgy kedves Miaju!Én nem támadni akartam a Te nézeteidet,de őszintén szólva engem is kicsit felbosszantott,amiket írtál!Mert nekem ebből az jött le,h. úgy állítod be magad,mint maga a megtestesült jóság,aki még soha senki felett nem ítélkezett és soha senkire nem tett megjegyzéseket!(tudom,h. ez kicsit durva megfogalmazás,de ezzel nem bántani szeretnélek csak nekem így jött le,Ne haragudj!)Na,mindegy!Amúgy részben meg is értelek és igazat is adok!És szerintem sok minden nem szép dolog van,amit az ember mégis csinál!És abban is egyet értek Veled,Veletek,h. sokan csak azért jönnek ide,h. másokba belerúgjanak (megjegyezném,h. én nem "rugdosódni" járok ide)!Csak egyszerűen engem az ilyen emberek bosszantanak,mint a kérdező és én sem tudtam megállni szó nélkül!Ugyanúgy,ahogy Te sem a kommenteket!(először én sem akartam ide írni,de miután tovább olvastam a kérdező hozzászólásait,hát az én agyam is elborult)És azért szerintem,amiket itt kirészletezett abból már lehet ítélkezni!(persze nem szép dolog,abban is igazad van)Lehet ez a történet egy kitalált dolog,de sajnos vannak az életben is ilyenek!És sajnos az én környezetemben is volt jó pár ilyen ember!Sőt volt olyan is,aki még elvárta tőlem,h. én falazzak neki,h. megcsalhassa a párját fűvel-fával.De nem mentem bele,hanem megmondtam az illető szemébe a "gyalázkodó" véleményem!Aztán még ő volt felháborodva!Azóta sem beszélünk!Hát nem lehet mindenki egy véleményen és nem láthatják az emberek ugyanúgy a dolgokat!És még annyi,h. nem kötözködni akarok Veled vagy beszólogatni,hergelni!De úgy gondolom,h. én is elmondhatom a véleményem!

2010. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!