Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
 61/102 anonim ***** válasza:
56%

Nem ítélkezem, tudnék, de azzal most nem sokra mész:) Meg lehet a baba születése előtt is állapítani, hogy kié. Azt hiszem a magzatvízből szívnak le és ebből csinálnak DNS tesztet, meg így szűrik ki a genetikai betegségeket is bizonyos kort meghaladó kismamáknál, 35 felett azt hiszem. De ez nagyon veszélyes eljárás a babára és az anyára nézve is, el is vetélhetsz tőle. Szóval szerintem ha meg akarod szülni akkor inkább hanyagold és majd ha megszületett akkor derítsd ki ki az apa. Ha meg nem, mert szerintem 19 évesen nem olyan egyértelmű, hogy megtartod-e vagy se (bocs ha már írtad, de nem olvastam végig minden hozzászólást) akkor ne kockáztasd a saját életedet se azzal hogy megcsináltatod. Én magamból indulok ki, szintén 19 vagyok és egy pillanatig nem gondolkoznék, hogy megtartsam-e szal mindegy lenne kié, én még túl fiatal vagyok egy gyerekhez. A körülményeim se olyanok.

Mindenesetre sok szerencsét neked, és remélem jó döntést hozol majd!

19/L

2010. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
89%

Na, véget ért az óra.


A mai tananyag: Polgárpukkasztás a 21. században.

Mutasd be legalább öt oldalon keresztül.


XD (Én ötöst adnék!)

2010. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy magzatvízvételt apa meghatározásának céljából nem csinálnak Magyarországon, pont a vetélés kockázata miatt. Akkor van amniocentézis vagy boholyvétel, ha felmerül a gyanú, hogy valami genetikai betegsége lehet a babának.
2010. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
85%
beleolvastam a hozzászólásokba is. szerintem túlságosan unatkoznak a mai tinik és itt próbálják hülyíteni az embereket :) menjetek ki szánkózni :)
2010. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
9%
Persze, vetesse el...még gyilkos is legyen. Gratulálok.
2010. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem ugyanaz a kérdező, akit a múlt héten még "vert, begyógyszerezett, és fogvatartott" a férje. :)


Ha nem: szexre jó volt a "köcsög", de apának már nem?

Ha nincs munkád, miből akarod eltartani a gyereket? Attól még, hogy a pasidnak van munkája, jövedelme, nem biztos, hogy három emberre is elég lesz.

Terhesen nincs meki, meg diszkó. Utána sem nagyon, a gyereket szoptatni kell, nevelni, gondoskodni róla.

2010. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
63%
Jaj már megint a hülye abortusz ellenes persze te megszülnéd a gruppen gyereket ugye,mert neked is csak ennyi ezsed van sajnos...Fáj...És nem gyilkosság,embert ölni,az az embrió még rohadtul nem ebmer.Van a családomba nőgyógyász,és ő is azon a véleményen van hogy sok nő inkább vetetné,vetette volna el,mert kinyomni könnyű,fel is kell nevelni,egy ilyen aki grupizik,és négy apajelöltje van szerinteed jó anya lesz?
2010. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
60%

"Persze, vetesse el...még gyilkos is legyen. Gratulálok"

szóval a te 19.ik századi nézeteid miatt lettem lepontozva!

-.-

2010. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
86%
Én nem itéllek el.Ha igaz a történet a babának,és neked is az a legjobb ha 1.es számúval szépen alapitotok egy kis családot,tartod a szád,és mintaanya meg mintafeleség vagy.DE!Azzal ugy tisztában vagy hogy lehet hogy olyan "füstös"gyereked fog születni hogy csak na?!Mert ha a nemtomhányaszámú félcigány,akkor neki valamelyik ágon az ősei cigányok,és nagyon könnyen elölfordulhat hogy nem fél,de totál cigány gyereked lesz!Volt olyan a történelemben hogy fehér anyák fehér gyermekeinek néger gyereke született,mert az ükpapi fekete volt! Meg azt is vedd számitásba hogy a gyerekvállalás nem csak annyi hogy öltöztetem,tologálom a városba,meg gügyögök neki,meg átengednek az érettségin,hanem KŐKEMÉNY MUNKA!Átvirasztott éjszakákkal(nem,ez nem olyan mint amikor bulizol,mert holnapután,meg azután,meg jövő héten,sőt lehet hogy jövő évben sem tudod magad kialudni!) Fontold meg az örökbeadást is,nagyon sok szülő vágyik pici babára.Nem vagyok abortusz párti,de azért azt is gondold meg,az meg manapság már nagyon ritka hogy utána nem lehet valakinek gyereke,már nem mészárosok csinálják a szomszéd faluban az abortuszt sem.
2010. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ne haragudj, de hogy lehet annyira berúgni, hogy egy olyan emberrel feküdj le, aki még csak nem is tetszik???

Én még 6-7 feles után is észen vagyok annyira, hogy hülyeségeket ne csináljak, illetve ne tegyek olyat, ami miatt szégyenkeznem kelljen. A páromat sem csaltam meg még piásan sem, pedig voltak, akik felkínálták magukat nekem. Na mindegy! Én ilyen vagyok, te meg olyan. Különböznek az emberek. :-/

23/Nő

2010. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!