Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg 6 hetes...

Hogy tudhatnám meg 6 hetes terhesen melyik barátom a gyerekem apja? Szoval tudnom kéne mert 2 pasim vagy de 4 apajelölt ne iteljetek el

Figyelt kérdés
és annak kéne elmondanom aki az igazi apa. remélem a 2 pasim közül valamelyik.mielőtt eliteltek 1. pasimmal 4 eve vagyok kapcsolat kihülöben de szeretem dizsiben összejöttem ezert egy masikkal 1 eve jarunk és egyszer mikor be voltam b...a 4esben a baratőmmel és 2 haverral volt sex utobbi sajnos ovszer nelkül beleelvezessel.regi pasimmal kiveveses sex és néha belémmegy 2.pasimmal ovszeres sex.
2010. dec. 2. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor lehet apaságit csináltatni,ha már megszületett a baba..
2010. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy?
2010. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
90%
FAKE
2010. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
93%

Hát babám! :D Ha ez nem kamu, csak gratulálni tudok.

De akkor számoljunk... Azt mondtad a 2-es jelölttel óvszerrel védekeztek. Zárjuk ki annak a lehetőségét, hogy ez elszakadt, illetve ne vegyük figyelembe, hogy nem nyújt 100%-os védelmet. Szóval, akkor második kiesik.

Innentől csak az idővel tudsz játszani... Ki kell számolnod, hogy a fogantatás környékén szexeltél-e úgy az egyes számúval, hogy beléd élvezett, illetve, hogy a csoportos szexed mikor volt.

Az az igazi szívás, ha a csoportból mindkettő beléd élvezett, mert akkor vakargathatod ám a buksid! :D

2010. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:
19. és nem kéne lehordani. eleet szenvedek anélkül is. be voltam rugva azert volt az a 4es party most mit tehetek már utolag semmit
2010. dec. 2. 10:47
 6/102 anonim ***** válasza:
92%

Huha... Oszinten remelem, hogy csak kamu...

Ha nem az, akkor... szuld meg azt a gyermeket, es add orokbe...

Amugy hogy a kerdesre is valaszoljak, igen, csak akkor tudod meg, ha megszuletett...

Vagy ha tudod a "beledelvezesek" pontos idejet, szamold ki valahol, hogy mikor korul volt ovud, es akkor talan sacc per kabe ki tudod szamolni... de persze ez nem 100%-os...

2010. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%
úgyúgy, várhatsz most még jó néhány hónapot, addig hülyíthetsz minden pasit és amikor megszületett, akkorra gyűjthetsz pénzt a dns vizsgálatra. Gratulálok, okos döntés volt. Remélem fake. Ha mégsem, akkor meg igenis megvan a véleményem rólad és elítéllek, mert ilyet normális ember nem csinál.
2010. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
87%
A részegség nem mentség, kisanyám. Ezt elb*sztad.
2010. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:
acsoportosbol csak az 1ik élvezett belém, és a párom is akivel lakom az 1 szamu akkoriban belémment. tényleg ha igy szamolom akkor 2 eshetőseg a legvaloszinübb. az a baj a haver aki amugy baratnőm pasija egy nagy luzer es felig romas beütese is van meloja sincs állandoan piál ha ő az apa nagy gázban vagyok.irták másik fórumon hogy peteérést kell számolni az a baj ciklus 12. napjan volt a csop.sex.ez bulinap ezert tudom de az. 1. szamu pasimmal nem tudom pontosan melyik nap élvezett belém melyik nap nem de akörül is volt élvezés.de megakarom tartani mindenképp
2010. dec. 2. 10:53
 10/102 anonim ***** válasza:
88%
szánalmas...
2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!