Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem képes elviselni,...

Apám nem képes elviselni, hogy nyelvpiercingem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

talán csak próbál nevelni, de azt kérte tőlem, hogy egy oldalba érveljek neki amellett, hogy ez nekem miért jó, mert nem tudja megérteni.. könnyen kifoghat rajtam ezzel a kéréssel, de nem szeretném kivenni.. de mégis mivel érveljek, azon kívül hogy tetszik?


15/L


2010. nov. 29. 22:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
81%
Sőőőőt, te veszel műanyag palackos italokat? Mert okoska abból is kioldódik, vagy csapvizet iszol? Nem baj, az meg hormonos és klóros. Álszent érv. Ilyenek mögé bújtatni azt, hogy "én nekem nem tetszik és neked se legyen akkor, mert én szerintem hülyeség nem baj, hogy te mit gondolsz".
2010. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Próbáld neki olyasmivel elmagyarázni, hogy felhozol egy példát, amit ő szeret. Pl. ha imád horgászni, akkor mondd azt, hogy ez azért jó neked, mint neki egy szép hal amit kifog. :)
2010. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
20%

"vagy csapvizet iszol? Nem baj, az meg hormonos és klóros."


Te tényleg ennyire sötét vagy kémiából? Nem szórakozásból klórozzák a vízet hanem a mikroorganizmusok elpusztításáért! Rád kéne bízni egy nagyváros vízellátását te aztán megoldanád!

2010. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
73%

Kiragadsz egy-egy fél mondatot, mert nem tudsz a többivel mit kezdeni, vagy mi?


Nem nem vagyok sötét, egyszerűen próbálom megértetni veled, hogy a szájában lévő másfél centis kis bizgentyű, amit olyan borzalomnak állítasz be, semmivel sem rosszabb annál, amik egy teljesen normális embert érnek nap, mint nap.

2010. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%
8 éve van nyelvpiercingem, illetve kb 5 éve az ajkamban, és semmiféle egészségügyi következménye nem lett, nem jött le a zománc a fogamról, sőt, olyan szinten egészségesek a fogaim, hogy egy darab tömésem sincs, semmi. Na erre varrjál gombot te kis kémikus... A fém piercingeket orvosi fémből készítik egyébként is, azt ne mondd már hogy az is mérgező... A palackos vízzel kapcsolatos példára egyébként nem válaszoltál, de amúgy állítólag a konzervdobozból is kioldódnak mindenféle szörnyenmérgező anyagok, a klór meg, amit megiszol, nem csak a vízben, hanem a szervezetben lévő mikroorganizmusokat is kiírtják. Ha egy kicsit is értenél a biológiához, ugyebár, te agyoniskolázott kémiazseni.
2010. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
16%

"én nekem nem tetszik és neked se legyen akkor"


Leírom mégegyszer bár reménytelen, alapvető hogy egy szűlő aggódik ha a gyereke feleslegeset ée rosszat csinál.A te logikád szerint ha a drogozás tetszik a gyereknek akkor csak hagyja? Ez a tetszés a butaság!Egy 16 éves gyereknek nincs annyi esze és ismerete se hogy döntsön dolgokról.

2010. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként szerintem te a rádióból szeded a kémiatudásodat a rengeteg mérgező dologról, de mindegy is. "angol kutatók megállapították" , és ezután következnek kb havonta, egymásnak teljesen ellentmondó "tények.
2010. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
23%

"piercingeket orvosi fémből készítik egyébként is"


Kár hogy nem jött át hogy a nyelvátszúratást tartom a nagyobbik bajnak nem az anyagok kioldódását.A mellbimbó átszúrásról nem is beszélve.És az igazi bugyutaság az hogy egy "ékszert" ugye azért hord normális ember hogy lássa más is, a szájban levő akkor mire is jó?

2010. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
81%
Mert a fülében mire jó? Dísznek van. Ahogy dísznek van a nyelvében is. Ha mindent úgy közelítenénk meg, hogy mire jó, akkor például zsákruhában is járhatnánk, mert csak az a lényeg, hogy takarjon, meg melegítsen.
2010. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
93%

Elhiszem, hogy te most óriásinak érzed ezt a problémát. És ne sértődj meg azért amit mondok, biztos hogy ez neked jelenleg tényleg nagy gond és úgymond kitölti a napjaidat, hogy megold. De én azt mondom, hogy tedd össze a kezed, amíg csak olyan gondod van az apáddal amit meg lehet oldani azzal ha engedsz neki. Mert szerintem ha most engednél és kivennéd akkor nem csesztetne tovább és helyreállna a béke. Az én apám olyasmiért haragszik rám amit nem tudok visszacsinálni, hibáztam és már nem tudok mit tenni, nem jóvátehető a dolog. Tudom nem jó az ha fel kell adnod az elveidet, mert ha most kivennéd a piercingedet, akkor nyilván ezt tennéd. És megértelek tényleg, mert ki kell állnunk azért amit akarunk és nem szabad mindig fejet hajtani. Csak tartsd szem előtt, hogy ez egy egyszerűen megoldható probléma lenne, de legfőképpen megoldható. Vannak olyanok, mint én is, akiknek sajnos nem helyrehozható a kapcsolata az apjukkal. Nem elszúrni akartalak, és nem gondolom azt hogy te egy kis semmiség miatt rinyálsz, csak azt akartam mondani hogy van akinek sokkal súlyosabb gondjai vannak amiket nem tud megoldani, még akkor sem, ha feladja az elveit.

19/L

2010. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!