Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem képes elviselni,...

Apám nem képes elviselni, hogy nyelvpiercingem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

talán csak próbál nevelni, de azt kérte tőlem, hogy egy oldalba érveljek neki amellett, hogy ez nekem miért jó, mert nem tudja megérteni.. könnyen kifoghat rajtam ezzel a kéréssel, de nem szeretném kivenni.. de mégis mivel érveljek, azon kívül hogy tetszik?


15/L


2010. nov. 29. 22:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan.Szerinted lehet melletted érvelni?

Nőlj fel inkább.

2010. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%

Apád tök jó arc, h nem azt mondta, h nem lehet, szedd ki, és punktum, hanem meg akar érteni. (Persze az írásnak van nevelő célzata is nyilván). Bocsi, h nem tudok segíteni, mert a nyelvpiercinggel én sem értek egyet (illetve inkább negatívumokat tudok felsorolni), de tényleg jófej faterod van.

20/L

2010. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
pl az egy erős érv h a barátod nagyobbat élvez így orális sexnél, mert imádja ... sztem ez érthető és méltányolható
2010. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
54%

Mondd azt, hogy kellemesebb vele csókolózni:) nekem volt olyan párom régen akinek volt a nyelvében és szerettem vele játszani. A kislányomnak is meg fogom engedni ha szeretne de még nagyon pici..

22/L

2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
47%

Ne apádnak, hanem magadnak írd össze az érveket mellette és ellene. Aztán dönts. Te életed. Ha számodra fontosabb, hogy tetszik, mint a vele járó kényelmetlenségek és az egészségügyi kockázat, akkor ne vedd ki, de tényleg érdemes végiggondolnod.


Nem vagyok az igazság letéteményese, csak sejtésem az, amit írok: Az, hogy neked tetszik, kizárólag azért van, mert felültél egy divatirányzatnak. Valójában ügyesen manipulálták az érzelmeid. Az igazságot azonban csak te tudhatod. :)

2010. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%
ne nyújtogasd előtte a nyelved, ha már szépen begyógyult és nem pöszén beszélsz nem is lesz feltűnő, mellesleg ha megunod úgyis ki fogod venni.
2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
74%
mit tehetnél? Ne mutogasd neki azt jovan.
2010. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
43%
Egy dolog nyilvánvaló! Nem egészséges! Miért volna jó hogy eszel és kopik a fém? Arra is kellene gondolni hogy évek múlve ennek következményei lehetnek.
2010. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
68%

Ha komolyan és nagyon szeretnéd, akkor megéri az az egy oldalas esszébe vetett meló. Ha meg mégsem jó annyira, hogy csak egy oldalt megtölts az érvekkel, akkor talán jobb is ha kiszeded, és majd ha 18 éves leszel és még mindig szeretnéd, senki sem állít meg.

Én még nem találkoztam 30 éves ügyvéddel, akinek nyelvpiercingje van....

sztem vicces apukád van, inkább értékeld :P amúgy egyáltalán hol tudtál lövetni magadnak szülői hozzájárulás nélkül? nem 18 évtől lehet csak úgy?

2010. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
82%
Figyeljetek! Ez hülyeség. Az elég nagy érv, hogy tetszik. Vagy nem? Nektek sem kell száz oldalas esszéket írni, ha meg akartok venni egy cipőt, vagy ruhát. Azért veszitek meg, mert tetszik, semmi egyéb. Vagy rosszul gondolom?
2010. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!