Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem képes elviselni,...

Apám nem képes elviselni, hogy nyelvpiercingem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

talán csak próbál nevelni, de azt kérte tőlem, hogy egy oldalba érveljek neki amellett, hogy ez nekem miért jó, mert nem tudja megérteni.. könnyen kifoghat rajtam ezzel a kéréssel, de nem szeretném kivenni.. de mégis mivel érveljek, azon kívül hogy tetszik?


15/L


2010. nov. 29. 22:16
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

22:41-nek:

16-tól már megcsinálják hivatalosan.

2010. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

22:48 köszi, bár akkor is van még egy éve hátra

22:45 hát ha nekem megtetszik egy cipő nemcsak egy, hanem két oldalt is tudok róla írni, hogy miért kell nekem. Kb. csak a nem használati tárgyakról lenne nehezebb, de még egy mp3 lejátszóról is menne az egy oldal. Gondolom apuka nem azt várja el, hogy olyan érvei legyenek, hogy "ha a nyelvemben marad, feltalálom a rák ellenszerét"...

2010. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
79%

Mert tetszik és jól érzed magad, mióta van. Azért jó, amiért egy szép cipő, egy jó frizura, vagy a kiszedett szemöldök.


És kérd meg, hogy akkor érveljen, az ő életére milyen negatív hatással van az, hogy a te nyelvedben piercing van. Fáj a dereka tőle? Reggelente elkésik miatta? Kevesebb a fizetése? Vagy most komolyan mi a fene az, ami az ő életére olyan nagyon hatással van a te nyelveden, ami amúy a szádban van benne, hogy bele akar szólni milyen legyen?

2010. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%
22.41 jogász vagyok, tetovált és piercinges. És nem nem vagyok munkanélküli.
2010. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
24%

"Az elég nagy érv, hogy tetszik"


Csakhogy ez nem egy karóra mit megveszek mert tetszik. Épeszű az az ember aki átszúratja a mellbimbóját? Aki a nyelvét átszúratja és ott kopik a szájában a fém? Sokaknak a dohányzás is tetszik mégse értelmes hogy mérgezi magát és másokat is!

2010. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem látott még műanyag nyelvpiercinget?!

Nekem is van piercingem 15 éves korom óta, a szüleim ellenezték, de mikor beszéltem kb 3-4 héten keresztül kiszedtem, majd leakadtak a témáról már 5 éve megvan a fogaim szépek és egészségesek és nem lett tőle semmi bajom (eddig).

2010. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

23.09 tájékozódj. Nem csak fém piercingek vannak, van egy modern bizonyos fajta műanyag, amit direkt az ilyen helyekre raknak. Nekem a számban van ilyen, évek óta és semmi baja fogzománcomnak, nincs fémmérgezésem.


ilyen érvekre, akkor lehet válaszolni azzal, hogy aha, és az amalgám tömés, az is a szádban van. És nem ilyen-olyan fém a fém piercing sem.


És az mivel jobb, mikor a pár hónapos kislányt viszik fülbevalót lövetni? Mert a fülbevaló már szokás? Igaz, hogy azt se tudja a gyerek mi az, meg se kérdezi amúgy sem senki, de válaszolni sem tudna, de ha egy 15éves eldönti, hogy na neki kell egy ékszer ide vagy oda, már mindenki ki van akadva. Az a baj vele, hogy ő döntötte el és ő szeretné, meg az ő ízlése ugye?

2010. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
33%

"mi a fene az, ami az ő életére olyan nagyon hatással van a te nyelveden"


Az a fene hogy aggódik a gyerekéért mert az nyilvánvalóan rosszat csinál a saját egészsége ellen!Ha nem tudnád ez egy normális szűlői reakció!Ha a gyerekem hülyeséget csinál akkor nekem kell megpróbálni helyrehozni.Nekem legyen több eszem!

2010. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
29%

"van egy modern bizonyos fajta műanyag, amit direkt az ilyen helyekre raknak"


Ha értenél a kémiához na nem annyira mint én akkor tudhatnád hogy nincs olyan műanyag a világon aminél a polimerben nincs több anyag még amivel a műanyag tulajdonságait beállítják. Ugyanis nincs adalékanyag nélküli műanyag!És az onnan kioldódhat ám okoska! Még a fogsor protézis is színezve van pld.

2010. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
79%

De bazki akkor apuka álljon ellen akkor is, ha be akarják tömni a fogát, mert idegen anyag kerül oda, ha csípőprotézist raknak be neki, mert az is idegen, ha fogszabályzót akar, mert az is idegen, és úristen FÉM A SZÁJÁBAN RÁADÁSUL RAGASZTÓVAL TESZIK FEL???? egyáltalán, ha bármit enni szeretne, mert nyilvánvalóan tartósított, színezett, aromás, ízfokozós, adalékos, rákkeltő, permetezett szar, ne kenjen magára testápolót, mert kőolaj hulladék stb.


A napi rituláléi közül a nyelvpiercingje a legkevésbé ártalmas.

2010. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!