Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit is csináljak? SOS!

Na most mit is csináljak? SOS!

Figyelt kérdés

Hazaküldtem a suliból láz miatt. Az iskolatitkár küldött, de én nem szóltam a matek tanárnak, aki felhívta anyám, hogy én lógok. Erre anyám előbb felhív és mondom neki "igen?" erre ő "na ha hazaérek kapsz két akkora pofont, hogy a fejed is lerepül a helyéről mert hazudtál". Na neki az a "hazugság", hogy nem szóltam a matek tanárnak. Hát ez engem kicsit nagyon sokkol, szóval most azt se tudom, hogy mit csináljak, nagyon félek. Még az is lehet, hogy nem csak ez a baja, ígyhát megeshet, hogy nem csak két pofon lesz.:S

Mit csináljak?


2010. nov. 29. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Elfelejtett szólni,van ilyen, előfordul bárkivel. Az iskolatitkár meg szólhatott volna a matektanárodnak.Anyudnak megmondod,hogy szóltál a titkárnak,meg gondolom látja, hogy beteg vagy. Amúgy n ha olyan beteg vagyok és lázas, volt, hogy nem ofőnek szóltam, hanem annak akivel lett órám, az meg megmondja az ofőnek. Az ofő, meg egy elég szemét, bár ő csak azt hitte,hogy lógsz. De ennyi esze lehetne, hogy nyilván azért mész haza mert beteg vagy.
2010. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az előbb értem haza a okitól és hoztam igazolást is. Anyum is hazajött és még mielőtt bármit is mondhatott volna megmutattam neki, és azt mondta, hogy jó és majd megbeszéli a suliva.
2010. nov. 29. 17:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!