Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy még nem érett az...

Lehet, hogy még nem érett az anyaságra?

Figyelt kérdés
Az egyik távoli rokonom most vár babát. 21 éves lesz márciusban, az élettársa 40 éves. Ez még nem is lenne akkora gond, mert szeretik egymást (1,5 éve vannak együtt) de olyan furcsán áll a dolgokhoz a lány. Már eléggé gömbölyödik a pocakja, de mégis tűsarkú csizmában jár, miniszoknyával, kivágott felsőkkel. Igaz mióta összejött a pasival kifordult magából: hajhosszabbítás, kiló smink, r*bancos ruhák. Ha már babát vár, szerintem nem kellene ilyennek lennie. Nem? Nagyon gazdag a pasi, gondolom muszáj fenntartania az érdeklődést, de azért furcsa nekem...
2010. nov. 23. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is elég valószínütlen, hogy ennek a nőnek beérett a feje lágya egy babához!
2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyszterűen annyi, hogy 21 évesen szerintem még kicsit fiatal a gyerekvállaláshoz. (Bár vannak kivételek.) Még bulizni, élni akár...csak hát jön a baba, szóval már nem annyira kéne.
2010. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki időt, ha előbbre fog tartani a bababvárásban dagadó bokákkal, elnehezülő testtel nem fog tűsarkúzni. Viszont, még fiatal, sok mindent a saját kárán tapasztal meg. Megértéssel többre megy:)
2010. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy csak ízlése nincs a nőnek.
2010. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még nem fogta fel teljesen ,hogy mi lesz vele,ha elkezd mozogni a bab,majd talán rájön,

ha tényleg igazi nő,akkor nem soká felélednek az igazi anyaiösztönök és elkezd normálisan (ahogy egy kismamának kell) öltözni,attól,mert valaki terhes lehet csinosan öltözködni;)

Ha jobba vagytok esetleg vegyél neki egy baba-mama könyvet,amiben hasznos tanácsok vannak.

Lehet attól is észhez tér.

2010. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Négy gyermeket szültem, tehát elég érettnek tartom magam az anyaságra. Én is hordtam magassarkút, miniszoknyát (kb a 6. hónapig, amíg nem volt nagy a hasam) várandósan. Sminkeltem is, lévén olyan a munkahelyem, ahová azért mégsem mehet be az ember lepukkanva. Attól még egy nő lehet csinos, és adhat magára, hogy babát vár. Ha ő így érzi jól magát, miért ne öltözhetne kicsit kihívóan?
2010. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont.

Egy csinos fiatal nő azért mert babát vár, még lehet továbbra is csini és divatos. Az hogy így öltözködik nem jelent apróbetűs jegyzetet az illető anyasági beállítottságához.

Egy kismamának miért kéne feltétlenül lapossarkú és hosszúszoknya, ha neki így is kényelmes ?

2010. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért már nincs meleg
2010. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még bizony nem érett meg az anyaságra. Elvégre kicsit talán vigyázhatna magára, pláne, hogy már nincs meleg, és ezek a kivágott felsők, miniszoknyák nem ilyen időhöz valók, főleg, ha az illető babát vár. És bizonyára azért öltözködik igy, hogy felkeltse a párja figyelmét. De ha a párja csak igy fogadja el, akkor ez nem is igazi szerelem, de ha viszont a lány azért öltözködik igy, hogy felkeltse a párja figyelmét, akkor pedig valószinüleg ő nem bizik a párjában, hogy valóban szereti-e. Egy ilyen családban még igazán várhattak volna a babával. ELvégre a lány még fiatal, és még csak 1,5 éve vannak együtt.
2010. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos éretlen még rá, mivel 21 éves, de ennek nem sok köze van az öltözködéshez.
2010. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!