Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy érett nő így viselkedik?

Egy érett nő így viselkedik?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim 9 hónapig de nem volt túl komoly egyikünk részéről sem, és most az exe nézegeti az oldalamat és azokat irkálja ki amiket én meg próbál cukkolni. Erre minap jöttem rá,és a saját oldalán szapul engem úgy hogy még soha nem látott és nem is ismer.Mit tegyek?Kinek szóljak vagy nyeljem le?
2011. ápr. 28. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért foglalkozol vele egyáltalán? Úgy értem, mit számít neked egy vadidegen nő véleménye?
2011. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Írj a moderátornak vagy az iwiwe-stábnak (nem tudom h hívják őket) és tiltasd le az adatlapját!


Vagy írj neki privát üzenetet h kopjon le, mert elmebeteg-gyanús!

2011. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe! Egész nap gyűlölködik, utál, próbál piszkálni, milyen élete lehet szegénynek? Ha rájön, hogy lepattan rólad a hülyesége, békén fog hagyni.
2011. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert mindennek elhord míg nem ismer.És zavar hogy mások előtt aláz.De végül is úgy igazából nem foglalkozok vele,mert már írtam volna neki az biztos!
2011. ápr. 28. 10:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd magad! Az oké, hogy magában utálkozik, meg van egy véleménye, ami nem pozitív, de az már durva, hogy nyilvánosan aláz! Én biztosan megírnám neki, hogy "Az ismerőseim szóltak, hogy egy őrült nő mindenféle trágárságot ír rólam az adatlapján, így hát idetévedtem, nagyon jó lenne, ha befejezné, mert ez a viselkedés nem egy épelméjű nőre utal".
2011. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mivel ő is én is jóban vagyunk még a pasival lehet szólok a pasinak hogy állítsa le a csajt,vagy lehet azért csinálja mert a volt pasim mondott valamit rólam pozitív értelembe?
2011. ápr. 28. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, mi az igazság. Hát akkor? Főjön meg a levében a rosszmájú idiótája.
2011. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberekre mondom azt,hogy bolondok és gyerekesek.Én azt gondolom,hogy jobban fogod azzal boszantani ha nem reagálsz rá sehogyan sem,mert akkor leesik neki,hogy nem érdekel.Ha írsz neki vagy bármi akkor ennek sosem lesz vége!

22/N

2011. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van!

Ha reagálsz rá, akkor tudja, hogy elérte a célját, és örül. Ne add meg neki ezt az örömöt, hagyd, hogy "erőlködjön" még egy kicsit. Majd rájön, hogy hiábavaló.

2011. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben voltam, csak úgy, hogy én írkáltam ki dolgokat, nem személyeskedés csak ilyen idézeteket, és ő magára vette, és ő az ő adatlapjára irkálta, hogy nem kellek a barátjának, holott velem csalta..
2011. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!