Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy érett nő így viselkedik?

Egy érett nő így viselkedik?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim 9 hónapig de nem volt túl komoly egyikünk részéről sem, és most az exe nézegeti az oldalamat és azokat irkálja ki amiket én meg próbál cukkolni. Erre minap jöttem rá,és a saját oldalán szapul engem úgy hogy még soha nem látott és nem is ismer.Mit tegyek?Kinek szóljak vagy nyeljem le?
2011. ápr. 28. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

1. a facebook és társai nem tekinthető komoly hitelt érdemlő oldalnak. Aki annak hisz, az halljon meg hülyén.


2. Nekem ne mond ,hogy nem foglalkoztat a dolog, mert a kérdést kiirad egy egész országnak, hogy segítsünk.


3. Ahhoz a nőhöz semmi közöd. Neki se hozzád. Innetől nincs miről tárgyalnunk.


4. Legyél nagy kislány és végre nézz keresztül rajta. Aki fontos neked, az tudja milyen vagy, a többi meg úgysincs képbe.


Komolyan nem értem a gondod. :(

21/L

2011. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hiába mondasz bármit is ennek a nőnek, örül hogy bosszanthat.Elhiszem hogy érdekell engem is zavarna.

Sőt én is voltam hasonló helyzetben.A barátom excsaja képeket tett ki róluk a barátommal:S

Elösszőr én is a barátomnak szóltam hogy intézkedjen,de ő sem ért el sokat!Végül én írtam neki,de arra sem reagált.Sőt még több képet tett ki.

Nem lehet mit tenni sajnos.Egyszer megunnya hidd el!

Vagy ha nagyon zavar töröld le magad arról az oldalról és ennyi.

2011. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!