Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen,2 gyerek mellé...

40 évesen,2 gyerek mellé szülnél egy harmadikat is?

Figyelt kérdés

Nagynéném 40 éves, 2 kislány édesanyja. Sem lakása, sem rendes jövedelme. Az új "pasija" 25 éves, roma származású, fogatlan és nem dolgozik.

Nagynéném 10 hetes terhes. A gyerekei a mamánál laknak, ő meg a munkahelyén kapott egy kis lyukat ahol alhat. (szoc. ápoló). Próbáljuk lebeszélni, hogy megtartsa a gyereket (minden hónapban tőlünk kér kölcsön - 15 vagy 20 ezer forintot-, mert nem jön ki a fizujából), de a pasija meg szeretné felnevelni.


Hasonló korú nők, ti mit tennétek a nagynéném helyében?


(A pasi családja nem tudná őket anyagilag támogatni, meg nem is szeretik a nagynénémet)


2010. nov. 23. 15:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nagyon gonoszan hangzik, de tényleg megváltás lenne a kisbabának ha a nagynéném elvetélné...
2010. nov. 23. 15:58
 22/33 A kérdező kommentje:
*elvetélne
2010. nov. 23. 16:00
 23/33 anonim ***** válasza:
93%
15.31 vagyok aki 39 évesen szült! A terhességem értékei jobbak voltak mint a 23 éves unokahúgomnál. Együtt voltunk terhesek , nekem egészséges babám született aki már 1 éves és eddig még hőemelkedése sem volt , az unokahúgomnak sajnos Down kóros babája született. Miért lennék én felelőtlen? A gyerekem egészséges, én egészséges vagyok, rendezettek az anyagiak, egészségesek és életerősek a nagyszülők! A férjem édesanyja 63 éves , az enyém 68.Miért baj ha van aki később szül? Nem a nagynénédre gondolok, neki nem kellene szülnie de nem a kora miatt, de ezt már leírtam.
2010. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy megszüli. Szoc. ápolóként nem dolgozhat terhesen, a táppénze a béka feneke alatt lenne. Nincs hol laknia. Miből vesz babaruhát, kiságyat, babakocsit? Tudom, hogy lehet használtan is venni, kapni is, de anyagi alapok akkor is kellenek. Ha megszületik a gyerek, hová teszi?


Én sem vagyok az abortusz híve, de ebben az esetben csak akkor tartanám meg, ha tisztességes körülményeket tudna teremteni neki. De nem tud. És ez a lényeg. Szülje meg a családnak, akik már így is eleget támogatják? Vagy az államnak?

2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Azt még ő sem tudja, hogy miből vesz pelenkát meg cumit (amiből ugye nem lehet használtat venni!!).

De úgy veszem észre, hogy nem is érdekli.

2010. nov. 23. 16:14
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az abortusz gyilkosság, az a gyerek semmiről nem tehet"


tényleg úgy gondolod, hogy jobb lenne annak a gyereknek, ha ilyen körülmények közé születne?

2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyámhatóság azonnal elvenné tőle a gyereket.
2010. nov. 23. 16:18
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

15:26-os!

Neked elment az eszed... A gyereknek jó lesz nyomorogni egész életében?

Sajnos ezért tart itt ez az ország, mert ilyen gondolkodású emberek vannak... ha nem tudom eltartani, nem szülök gyereket..

2010. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%
kizárt!
2010. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
40évesen, 2 gyerek mellé csak akkor szabad harmadikat szülni, ha mindene megvan a családnak. Nem is értem hogy nem szégyelli magát, mikor a másik kettőnek is rossz miatta. Mert hát ha az a fogatlan munkakerülő csak otthon ül, akkor nyilván őt is neki kell eltartania. Azt a pénzt pedig fordíthatna a gyerekekre is. Kedves abortusz ellenes.10hetes a magzat. Ilyenkor még nem gyilkosság,hisz csak egy kis bigyó.az lesz a gyerek ellen elkövetett merénylet,ha világrahozza a kedves anyuka a nyomorba.
2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!