Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném jóvá? Még...

Hogy tehetném jóvá? Még kisgyrekként elkövettem egy oltári butaságot

Figyelt kérdés

A történet elég régi.A faluban meghalt egy számomra idegen kislány apukája,a lányt és a családot is nagyon sajnáltam,pedig nem ismertem őket.Mindenkéépen fel akartam venni valük a kapcsolatot,de nem tudtam,hogyan,Gyerek ésszel az jutott eszembe,hogy írok a lány anyukájának egy levelet,amelyben csúnya dolgokat állítok róla.Ez inkább olyan zaklató jellegű levél volt.A nő odajött hozzám,és megkérdezte,hogy én írtam -e ezt a csúnya levelet,én megijedtem,és letagadtam.

Ezek után magamba zárkóztam évekig.Most nincs olyan nap,hogy ne gondolnék erre a nagy butaságomra,szégyellem magam nagyon.


2010. nov. 20. 16:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
50%
Húde úgy tűnik, mintha a két utolsó hozzászólást és a kérdést ugyanaz a kéz irta volna!Ez igy disznóság!Igy könnyű sokszázakot fabrikálni!!Csocsi!!Csók a család!!
2010. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Aha, nézted az időt, amikor felkerült a válasz? Egyidőben. Tehát kedves, válaszoló ebben sincs igazad:D:D:D


Az egyik meggyanúsított.

2010. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Igaz,talán tévedtem!Akkor bocs én eloldalgok!!(hozzászóló balra ki!Függöny!!!)
2010. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Milyen erős lelkiismeretfurdalása van a kérdezőnek már több éve. Érdekes :o
2010. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
miért érdekes?
2010. nov. 21. 16:48
 36/44 anonim válasza:
Bocsi,most kapcsolódtam csak be !A lány anyukájáról irtál csúnyát vagy a meghalt férjéről?Mit irtál?Ha a levél tartalmát nagyvonalakban,konkrétumok nélkül körülirnád,hamár tőlünk kérdezted.Így mindenki csak találgat,meg veszekszenek rajt.Ha nem titok irnál bővebbet?
2010. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

21:52

Oké, vettem:)!

2010. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
ne hargudjatok,de a levél tartalmára már nem emlékszem
2010. dec. 1. 14:42
 39/44 anonim ***** válasza:

én is ilyen lennék a helyedben..vannak dolgok,h nagyon leliismeret furdalásom van...

egyébként fiatalabbnak néztelek és 12 évesen azért már nm voltál olyan kisgyerek!

de ha rosszúl érzed magad nyugottan beszélj a családdal mert ha valami ennyire nyomaszt nem lehet csak úgy elfelejteni biztos megbocsátanak neked!

2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
nagyon utálom magam ezért a tettért
2010. dec. 1. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!