Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném jóvá? Még...

Hogy tehetném jóvá? Még kisgyrekként elkövettem egy oltári butaságot

Figyelt kérdés

A történet elég régi.A faluban meghalt egy számomra idegen kislány apukája,a lányt és a családot is nagyon sajnáltam,pedig nem ismertem őket.Mindenkéépen fel akartam venni valük a kapcsolatot,de nem tudtam,hogyan,Gyerek ésszel az jutott eszembe,hogy írok a lány anyukájának egy levelet,amelyben csúnya dolgokat állítok róla.Ez inkább olyan zaklató jellegű levél volt.A nő odajött hozzám,és megkérdezte,hogy én írtam -e ezt a csúnya levelet,én megijedtem,és letagadtam.

Ezek után magamba zárkóztam évekig.Most nincs olyan nap,hogy ne gondolnék erre a nagy butaságomra,szégyellem magam nagyon.


2010. nov. 20. 16:57
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
biztosra akartam menni,hogy tudjak velük beszélni
2010. nov. 20. 17:26
 12/44 anonim ***** válasza:
De hogy? Nem értem. Hogy akartál beszélni? Vagy mi volt a terved ezzel?
2010. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
28%

Milyen suliba jársz 19 évesen?Mert ugye 12+7=19

Ha meg 19 évesen ilyenen sirsz az kicsit elmebajgyanus esemény!

2010. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
az én apukám halálát nem tudtam kiheverni,és úgy éreztem,ő velük tudok majd erről beszélgetni
2010. nov. 20. 17:47
 15/44 A kérdező kommentje:
eddig nem is nagyon emésztettem magam ezen,csak a nyári szünetben tört rám erős bűntudat
2010. nov. 20. 17:48
 16/44 anonim ***** válasza:
57%

szerintem keresd fel a családot és valld be nekik..neked is jobb lenne, mert megkönnyebbülnél és meg fogják bocsátani ha meg nem, akkor mindegy te megpróbáltad és onnantól nem lenne lelkiismeretfurdalásod.

képzeld el h meghal az asszony, akkor ennyire gyötörne a bűntudat, h nem kértél tőle bocsánatot amíg tehetted. nehéz megtenni, de szépen menj oda és kérj bocsánatot

2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
bocsánatot akarok kérni,de mi van,ha már rég elfelejtették
2010. nov. 20. 17:58
 18/44 anonim ***** válasza:
53%
De én még most sem értem, hogy mi volt ezzel a terved. Megírtad a levelet, elolvassa és mire gondoltál hogy lesz tovább?
2010. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
68%

miért mindenki azon lovagol, h miért írta meg a levelet? tök mindegy...


nem baj ha rég elfelejtették(amit kétlek, főleg ha a csaj még haragszik is rád)

ha elfelejtették ha nem, te nem felejtetted el és kész, kérj bocsánatot, ha már nem is emlékeznek rá akkor max mosolyognak egyet h jé tényleg

2010. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
rosszu sült el,én ijedtségemben letagadtam,de nem úgy akartam,hanem úgy,hogy bevallom:én írtam,bocsánatot kérek érte,és ezután elbeszélgetünk
2010. nov. 20. 18:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!