Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném jóvá? Még...

Hogy tehetném jóvá? Még kisgyrekként elkövettem egy oltári butaságot

Figyelt kérdés

A történet elég régi.A faluban meghalt egy számomra idegen kislány apukája,a lányt és a családot is nagyon sajnáltam,pedig nem ismertem őket.Mindenkéépen fel akartam venni valük a kapcsolatot,de nem tudtam,hogyan,Gyerek ésszel az jutott eszembe,hogy írok a lány anyukájának egy levelet,amelyben csúnya dolgokat állítok róla.Ez inkább olyan zaklató jellegű levél volt.A nő odajött hozzám,és megkérdezte,hogy én írtam -e ezt a csúnya levelet,én megijedtem,és letagadtam.

Ezek után magamba zárkóztam évekig.Most nincs olyan nap,hogy ne gondolnék erre a nagy butaságomra,szégyellem magam nagyon.


2010. nov. 20. 16:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Ez azért annyira nem súlyos dolog főleg gyerekfejjel. Bár fogalmam sincs ezt hogy találtad ki.

Az ember gyerekként ezer meg egy hülyeséget csinál, egyszerűen kérj bocsánatot, ami történt megtörtént és mint mondtam GYEREK voltál, nem pedig felnőtt.

2010. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe.

Senki sem emlékszik a leveledre.

Még gyerek voltál, felejtsd el.

2010. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
tudom,de gyakran sírok miatta,és a lány egyik barátnője velem jár egy osztályba,és hargszik rám
2010. nov. 20. 17:03
 4/44 A kérdező kommentje:
naponta sírok majdnem miatta,pedig azóta már 7 év eltelt
2010. nov. 20. 17:03
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

Felejtsd el, valószínűleg már a levél címzettje is elfelejtette a történteket...


Tanultál az esetből, már ez is valami!

2010. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
20%
Te nagyon érzékeny vagy,arról nem szólva hogy most is hazudsz,mivel ha 7éve irtad akkor max.elsős lehettél.Elsősök meg nem jellemző hogy "zaklató jellegű" leveleket írnak!!Te kis sz..keverő!!
2010. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
12 éves voltam,nem elsős
2010. nov. 20. 17:09
 8/44 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy az, aki a teás dolgot is elkövette gyerekként?
2010. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
milyen teás dolgot?az nem én voltam
2010. nov. 20. 17:21
 10/44 anonim ***** válasza:
72%
Zaklató levéllel akartad megvigasztalni őket? Ezt nem nagyon értem. Azt írtad, hogy sajnáltad őket. :-S
2010. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!