Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
És mindkettőjüknek mondjam el? Vagy csak a férjemnek? Ha elmondom, biztos, hogy a férjem lesz az első, aki megtudja.
2010. nov. 19. 12:26
 52/72 anonim ***** válasza:
65%
Ne tartsd meg ezt a babát. Szerencsétlen kiskölyköt senki nem akarja igazán. Lehet téged még ki is vágnának a melóhelyedről. Férjed meg lehet elhagyna joggal. Én sem nevelném fel a más gyerekét.
2010. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ha elmondod, ha nem, ez ki fog derülni, mivel gyakorlatilag csak a főnöködtől lehet a gyerek, a férjeddel védekeztél, vele nem. Egyértelmű kié a gyerek.

Először a férjednek mondd el, a főnöknek hát. Nem tudom mi a helyes. Én elmondanám, mert én amondó vagyok, hogy egy gyerek sorsáról nem csak annak kell döntenie, aki kihordja, hanem annak is , aki még ott volt, amikor fogant, tehát az apának is, de ez az én véleményem, a magyar törvények például csak az anyának adnak döntési lehetőséget. Az, hogy elmondod-e ezek után a főnöknek, passz. Ha megtartod akkor mindenképp mondd el, joga van tudni a gyerekéről, egyéb esetben azt mondom ahogy érzed, én elmondtam a véleményem erről a dologról, vagy megfogadod vagy nem.

2010. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
72%
Ja és az óvszer 100%-os. Akkor nem az, ha kiszakad, aki mást mond az keveri a szezont a fazonnal. A lecsúszás meg nem szakadás. Akkor van baj, ha teljesen lecsúszik úgy, hogy nem veszitek észre és folytatjátok az aktust. Minden esetre nekem a férjed helyében még szakadt óvszer esetében is gyanús lenne a dolog nagyon és kb. a főnöktől kérdeznék rá másodjára a dologra, elsőre tőled, de neked nem hinnék.
2010. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
62%

Ne legyél már hülye, el ne mondd a férjednek! Titokban vetesd el a gyereket. Nyilvánvaló, hogy ezt a gyereket csak a saját lelkiismereted érdekében akarod megtartani, nem pedig mert szívből vágysz rá!

Világraszóló botrányt akarsz? Mert ha színt vallasz, az lesz. Vetesd el a gyereket, és válj el a férjedtől, aztán magadban rendezd el a dolgot és kezdj új életet. És maradjon neked örök lecke az eset.

2010. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:
40%
basszus, hogy ennyire gerinctelenek legyen egyesek, hogy HAZUGSÁGRA buzdítják a kérdezőt..... Hát mi ez???? Mi az, hogy ne mondja el???? Remélem a saját gyereketeket nem erre nevelitek !!!!! Komolyan ássa el magát az, aki az egész eltitkolná!
2010. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
59%

szerintem ez kamu. ahhoz képest h férjes asszony aki dolgozik, itt kérdezősködik h mondja e el mindenkinek? ez akkora kamu. mintha egy tizenéves kérdezgetné h most mi lesz. te jó ég

és igen valószínű h elmentek ittak lefeküdtek és bumm terhes

2010. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
70%

Ha férjeddel védekeztetek a gyerekáldás ellen, akkor bizonyára még nem akartatok gyereket.

Aztán most megtudja, hogy mástól lesz...

Ha nem mondod el magad, hát ha nem hülye, akkor rájön, hogy vele védekeztetek, meg alig csináltátok.

Tulajdonképpen miért is ragaszkodsz annyira ahhoz, hogy megtartsd ez a magzatot?

2010. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
77%
most akkor tuti h terhes vagy, vagy csak lehet?
2010. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:
Most jöttem meg az orvostól. Tuti.
2010. nov. 19. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!