Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha ennyire elzárkózol az abortusz elől, akkor elég nagy problémák elé nézel.Ok, hogy nem tudsz ilyet tenni, de fogd fel úgy, hogy ez a büntetésed, amiért a főnökkel lefeküdtél.
2010. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
Köszi, de arra elég büntetés volt a meeting után hazajönni, és a férjem szemébe nézni. Annyira szégyelltem magam, és most még ez is.
2010. nov. 19. 10:00
 33/72 anonim ***** válasza:
53%

az a gyerek nem vétett semmit, megérdemli az életet.

te pedig próvbáld meg helyrehozni, amit tettél.

a legrosszabb az egészben, h ha nem estél volna teherbe, akkor teljesen elfogadható lenne h mással fekszel le. ez egy nagy tanítás az élettől

2010. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok erkölcscsősz a való életben sem, nem vagyok egy kapcsolatmániás ember, nem vágyom párra, de ha egyszer párt választok nem csináltatom fel magam mással. Erről ennyit.
2010. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
39%
Jó, tényleg gáz, hogy teherbe esett, de részegen azért elég sok hülye dolgot csinál az ember, amit később megbán.Te sem vagy tökéletes, biztos csináltál olyat, amit meg ő nem csinálna.Jó, te tudod, kérdező, de én a helyedben mélyen hallgatnék a dologról.Vagy be is vallhatod, de azzal számolj, hogy akkor vége lesz a házasságodnak.Ha neked megéri az őszinteség ezt az árat, akkor semmi gond.
2010. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, én is voltam részeg nem egyszer és nem kétszer, de azért ilyen súlyos dolgot soha nem tettem. Millió egy lehetősége lett volna védekezni, még esemény utáni tablettát is bevehetett volna. Ha csak saját magával cseszett volna ki nem jönnék ide erkölcscsőszködni, de ő gyakorlatilag legkevesebb 4-el.

Aki pedig nem ismeri a saját alkoholtűrési határait azt sajnálom. Az alkohol oldja a gátlásokat, de azért nem cselekszik helyettünk.

2010. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
77%
És ha megszüli a gyereket, és úgy fog kinézni, mint a főnöke??Akkor mi lesz?Szerinted az nem lesz gázos helyzet, kérdező?Azért ezekbe a dolgokba is gondolj bele.
2010. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
77%

Nem irigyellek...

próbáld végiggondolni, hogy amikor a főnökkel voltál, akkor volt-e éppen peteérésed. Ha igen, akkor jó eséllyel tőle van a gyerek. Jól gondold meg!

Én amúgy tuti elvetetném titokban, ilyen botrányt nem vállalnék. Egyébként miért nem védekeztél???

2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
77%
Hát biztos ő is benne volt, én nem azt mondtam, hogy megerőszakolták.Amúgy meg mindegy mostmár, megtörtént, de most tanácsra van szüksége, nem arra, hogy itt ledorongolják.
2010. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
54%
10:57, részegen biztos nem a védekezés járt az eszében...
2010. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!