Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
73%

Feltételezem azért másnap nem egy fél literes vodkával kezdte a napot és emlékezett rá mi történt, tehát esemény utáni tablettát bőven vehetett volna be 3 nap alatt.

Utólag tényleg kár rágódni rajta, én már adtam tanácsot, mondja el a férjének. A hazugság hazugságot szül.

Az meg nem garancia, hogy peteérése mikor volt, láttam én már olyan terhességet is, ami a peteérés előtt 7 nappal történt aktus következménye volt, szóval extrém esetben a spermiumok akár eddig is kibírhatják.

2010. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi ilyen kakukktojás gyermek lehet, mióta bejöttek ezek a csapatépítő tréningek, meg meetingek!


Szüld meg, és titkold, megérdemled, hogy egész életedben ezzel a teherrel élj, ha nem akarsz abortuszt.

2010. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
84%

Megértelek, hogy alapvetően abortusz ellenes vagy.

Ugyanakkor ez a döntésed valószínűleg 4 emberét tesz tönkre:

A férjedét, aki vétlen az egészben

A főnöködét, aki fizethet 18 éven keresztül gyerektartást

A gyerekét, aki ilyen szomorú, zűrös körülmények közé születik

A magadét, mert mindezt neked kell végigcsinálnod: hallgatni a férjed jogos szemrehányásait, a főnököd átkozódását (aki valószínűleg ki is fog rúgni) az apa nélkül felnövő gyerek nehézségeinek a kezelését.


Mindenesetre a helyedben holnap még nem mondanám el a férjemnek, hagynék magamnak legalább egy hetet a gondolkozásra, hogyan tovább.

2010. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet ilyet eltitkolni!A gyerek hazugságban éljen?Az életében ezerszer kiderülhet hogy nem az az apja akit annak hitt!Pl. balesete lesz vagy bármilyen betegség!Szerintem ezt nem lehet eltitkolni!Ráadásul ahogy az életben megfigyeltem az iylen gyerekek sokkal jobban hasonlítanak az apára mint normál esetben!Ez a sors vagy mi,megfigyeltem!Nagyon egyszerű a dolgod!Vázold fel hogy, mik az esélyei!Akkor úszod meg a botrányt és marad az életed a rendes kerékvágásban,ha abortuszra mész!!Amúgy meg komolyan felakarod nevelni egy olyan férfi gyermekét, akivel józanul szóba sem állnál????Eddig nem lelkiztél, az abortuszon sem kell túl sokat! A te életed már megvan!Ő meg még csak pár sejt!Tönkre tenné a férjed életét,akkorát csalódna,hogy lehet hogy , lehet , hogy soha többé nem tudna megbízni senkiben és ebből kifolyólag nem lehetne soha normális kapcsolata!Gondold végig!Félreléptél és terhes lettél!Meg akarod tartani???Ki vagy te hogy így tönkretegyél bárkit és miattad szenvedjen!Szenvedj te!Éld át az abortuszt!Ne a férjed menjen tönkre aki semmiről nem tehet!Gondolkodj végre JÓZANUL!
2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a főnököd csak nyomul, vagy érzelmileg is vonzódik hozzád, esetleg beléd esett? És te hogy vagy vele? Utálod, kedveled, vonzódsz hozzá egy kicsit? Ugyanis ha baba megtartása mellett döntesz, és a pici tényleg az övé, számítanod kell arra is, hogy a főnökkel már egy életen át összeköt majd a közös gyerek. Ha szereti, láthatásokra fogja vinni, beleszól az életébe, a gyereked szeretni fogja. Ha a férjed veled marad - amit kötve hiszek - a főnököddel folyamatosan megmarad ez a családi kapcsolat...
2010. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak azért tartod meg, mert az erkölcsi érzéked meg a lelkiismereted nem bírná elviselni az abortuszt, akkor életed legnagyobb hibáját követed el. Lelkiismeret furdalásból nem lehet gyereket szülni meg nevelni, csak mert nyomasztana ellenkező esetben a tudat, hogy elvetetted. Akkor tartsd meg azt a gyereket, ha vágysz rá, nem csak mert te személyesen szarul éreznéd magad, ha elvetetnéd. Őszintén szólva, ha én később megtudnám, hogy az anyám főleg azért tartott meg, mert nyomasztotta volna az ellenkezője, közben meg tudnám, hogy ilyen körülmények közt fogantam volna meg ekkora botrányt okoztam a puszta létemmel, tudod baromira elgondolkodtam volna azon már gyerekkoromban, hogy bár ne születtem volna meg. Úgyhogy nagyon jól gondold meg, mit teszel. Egyébként nem fér a fejembe, miért nem voltál képes elvágtatni másnap reggel egy esemény utániért. Felelőtlenebb vagy mint manapság néhány tizenéves kamaszlány.

Egyébként mesélek valamit: anyám nagyon hasonlóan járt mint te sok évvel ezelőtt (én akkor már megvoltam). Apámmal gallyra ment a házasságuk ugyanígy, szerető mindkét oldalról megvolt. Anyukáméknál hiba csúszott a védekezésbe, esemény utánit bevette, de mégis terhes maradt. Habozás nélkül abortuszra ment és ez volt a legjobb amit tehetett!

2010. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy felelőtlen voltam. De annyira bűntudatom volt már akkor, hogy eszembe sem jutott az esemény utáni. A férjemmel óvszert használunk, mert egy egészségügyi gond miatt nem szedhetek tablettát.

Nem hiszem, hogy belém esett volna a főnököm. Én meg pláne nem őbelé. Igen, én is végiggondoltam, ha megtartom a gyereket és őszinte leszek, akkor megmarad a családi kapcsolat.

De az is eszembe jutott, hogy mindegyiküknek elmondom. Döntsék el ők, megtartsuk-e a gyereket, vagy sem. Tudom, hogy a férjem csalódna bennem, és lehet, hogy elhagyna. Viszont úgy érzem, joga van tudni.

Vagy csak a bűntudatomon szeretnék könnyíteni? Olyan sz.r alaknak érzem magam...

2010. nov. 19. 11:51
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha gumit használtok a férjeddel, akkor mégis hogyan hinné el hogy övé a gyerek? :) ez jó

Egy férfi is tud számolni. akkor először is ott kezdődik, hogy eljönne a nőgyógyászhoz, és megtudná, hogy kb hány hetes. aztán számolna. aztán a gumi, meg még előtte a veszekedések a főnök miatt. egy pasi se ennyire gyagya.


Én is ismerek olyan párt, ahol a gyerek biztos hogy másé, de a pasi még a válás után se firtatta, mert szereti a gyereket. ilyen is van, és valószínű nagyon sok gyerek nem az apáé.


azért nem érdemes eltitkolni, mert tuti hogy kiderül egyszer. az meg még nagyobb bukta. akkor már a gyereked is haragudni fog rád, nem csak a kérdéses pasasok.

2010. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, mostmár tényleg nem tudom mit mondjam. A férjednek hiányosságai vannak biológiai téren? Azért nem hülye, rá fog jönni, hogy védekeztetek óvszerrel és te egy hétvégét töltöttél a főnökkel. Ha akarod ha nem, ez ki fog derülni, szóval így már végképp mondd el.
2010. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Persze, de az óvszer sem 100%-os, és volt olyan is, hogy lecsúszott. De ez már igazából részletkérdés.
2010. nov. 19. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!