Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
82%

Akármennyire is ellaposodott a kapcsolatod, sajálom a férjedet, hogy egy büdös riban.c a kedves neje.

Sokkal, de sokkal jobban fel lehetne nézni egy olyan nőre, aki nem félrekufircol, hanem előbb eléáll a férjének és kezdeményezi, hogy: vagy dobják fel a kapcsolatot, vagy váljanak el, de legalább egy kiadós beszélgetést rászánna, hogy a férjével közösen kiértékeljék, hogy a kapcsolat mitől lapos és van-e esély feldobni.

De ha már a lotyóirányzatra sikeredett a voks, akkor más nincs hátra, mint az őszinteség és a következmények (bármi legyen is) felvállalása. Így előbb-utóbb talán idővel újra tudnád a környezeteden kívül magadat is tisztelni.

2010. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
29%
Ez tényleg csak kamukérdés.
2010. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjeddel akarsz maradni, akkor ne mondd el! Ki tudja, ha azért laposodott el a kapcsolatotok, mert nem kapsz elég figyelmet, szeretetet, akkor ... nem mondom, hogy megértem, hogy félreléptél, de... nem csak a te hibád... Viszont védekezni kellett volna! Van már gyereketek?

Tegyük fel, hogy elmondod és melletted marad a férjed, mert nagyon szeret. Megbocsájtani meg fog, de bízni benned nem fog soha többé. Ha megtartjátok a gyereket, örökké a másik férfit látja majd benne, örök életére boldogtalan lesz.

Ha elmondod, melletted marad, de elvetetitek a babát, akkor fennáll az esélye, hogy többé nem tudsz majd teherbe esni, örökké te leszel a hibás érte, ezt nem fogja megbocsájtani, a bizalom szintén elvész.

Ha nem mondod el és megtartod a gyereket, mintha az övé lenne - szerintem ez lenne a legnagyobb baklövés!!! Előbb-utóbb kiderül és szintén egy életre boldogtalan lesz a férjed.

Ha nem mondod el senkinek, és elveteted a babát, akkor mégtalán élhetttek boldogan. Neked lesz a legnehezebb, de meg is érdemled. Az valószínű, hogy megtanultad a leckét és soha többé nem lépsz félre.

2010. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy a kérdező szakdolgozatot ír, s a témához várja az olvasói reagálásokat. De ha nem, akkor válasz a kérdésre:

Ez a házasság lehet, hogy nem fog örökké tartani.Gyermekkel egyedül maradni nehéz.

A főnök nem fog elvenni, mert val.szeg példás családi életet él, meg lehet, hogy nem is becsüli az olyan nőt, aki alkoholos befolyásoltságában nem gondol arra, hogy férjezett nő. De feldobni jó egy estét.

Szervezz egy meetinget, közben menj be a legközelebbi klinikára, vetesd el a babát, a pénzt a főnök biztos leperkálja, s próbáld olyan szemmel nézni a férjedet, mint mikor beleszerettél. Lehet, hogy nem csak ő változott meg, hanem te is, s nem azt látja már benned sem, mint akibe szerelmes lett. Változtatni nem késő.

2010. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
68%

Ha férjeddel a kapcsolatod ellaposodott, akkor ez már úgy sem lesz hosszú életű. Persze, szereted még, de aztán egyre laposabb lesz időnkénti erőlködéssel, hogy feldobjátok valamivel. Ha ellaposodott a kapcsolatotok és a férjed is így érzi, és már csak ritkán van kedve szeretkezni veled, akkor nem valószínű, hogy haj, de nagyon odalesz azért, hogy felnevelje a más gyerekét.

Szóval szerintem elsősorban arra kell felkészülnöd, hogy ez a kapcsolat előbb-utóbb mindenképpen szétmegy és a gyereket egyedül kell felnevelned - vagy egy más párkapcsolatban.

Egyébként a főnököd nős?

2010. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%

Ma 08:26-os megírtad!Ez az én véleményem is!

Amúgy ennek a babának az élete sokba kerülne!Ha megszülöd sok ember életét teszed tönkre, vagy legalábbis futtatod mellékvágányra!Lehet olyan verzió is , ha megtartod, hogy sem a férjed sem a főnököd nem áll melléd,és a főnököd még pluszban nagyon keresztbe tehet!Titkos abortusz minél előbb!!!!!!Egyetlen normális és okos döntés!

2010. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
16%
Azt a legkönnyebb elvetetni.megöl egy embert,hogy neki utánna jó élete legyen.ha b....ni tudott vállalja a felelősséget.
2010. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
77%
Értesíts kérlek hogy mi történt. Elmondtad a férjednek? Hogy reagált?
2010. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs mentség arra, amit tettem. És hihetetlenül szégyellem is magam. De az abortuszt elfogadhatatlannak tartom, bármennyien is javasoljátok.

A főnököm nőtlen, bár bevallom, józanul nem lettem volna vele. Már jó ideje nyomul, a férjemmel is voltak emiatt vitáink. Eddig is csak azért maradtam, mert jó a munkám, nagyon szeretem csinálni, és addig a hétvégéig sikerült elkerülnöm a kínosabb szituációkat.

Ma beteget jelentettem. A férjem hétfő óta külföldön van, holnap jön haza. Nem akarom sajnáltatni magam, de egész éjjel sírtam. Észre fogja venni, hogy valami baj van. De még a terhességről sem tud.

Nem, unatkozásról szó sincs. És szakdolgozatról sem. Bárcsak abban a helyzetben lennék... Könnyen mondtok ilyeneket.

2010. nov. 19. 09:51
 30/72 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy tényleg kamukérdés, de tegyük fel, hogy nem.Kíváncsi vagyok, hogy az itt válaszolók közül mindenki ilyen nagy erkölcscsősz a való életben is, vagy csak itt éli ki magát?Gyanítom, a második.Különben nem lenne enniy megcsalás, meg nem kívánt terhesség.Kérdező, ebben az esetben nem jó az őszinteség.Most komolyan, egy részegen megtörtént, megbánt hülyeség miatt akarod felrúgni a kapcsolatot a férjeddel, csak azért, hogy elmondhasd magadról, hogy te őszinte vagy?Ebben az esetben nem kell annak lenni.Mérlegelni kell, hogy mi neked a fontosabb, az, hogy a férjeddel maradj(és ő, ha kiderül a dolog, nem hiszem, hogy veled akar majd maradni,vagy ha együtt is maradtok, egész életre szóló probléma lesz ez köztetek)vagy az, hogy megtartsd a babát.Én a helyedben szépen elmennék abortuszra, és még a főnöknek sem mondanám el, hogy tőle van a gyerek.Nagyon nagy lelki megpróbáltatás, de annyit megér, hogy ne törd össze a férjed szívét.
2010. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!