Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%
Vagy el se mondod a férjednek és elveteted, vagy megtartod és nem mondod el a férjednek, hogy lehet, hogy a másé (kérdés, hogy tudsz-e neki ilyen hosszútávon hazudni), vagy elmondod neki, akkor viszont fennáll a veszélye, hogy nem fogja megbocsátani.
2010. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
82%

nem egészen tiszta a dolog...

A férjeddel mivel védekeztek, hogy a főnököddel elmaradt a védekezés? Miért vagy ilyen biztos benne, hogy kié.

Egyébként nem lenne fer dolog felneveltetni más gyerekét a tudta nélkül (bár valószínűleg feltűnne neki ha nem rá hasonlít). Ha elmondod valószínű, hogy elhagy. Abszolút nem vagyok abortusz híve, sőt... de ebben az egy esetben úsznád meg a dolgot, vagy ha a férjedé a gyerek.

Azt mondom, hogy ha volt merszed megcsalni, akkor legyen merszed elé kiállni...

23N

2010. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
68%

Nem kérdés, hogy elmondanám-e. Szegény várja a babát, aki talál nem is az övé. Ha egy kapcsolat ellaposodik fel kell dobni, nem mással hemperegni, főleg ha ez a következménye. Nekem első dolgom lett volna elmondani, nem azért, mert én egy erkölcscsősz vagyok, hanem mert szétszedett volna a lelkiismeret és kb. sírógörcsöm lett volna a bűntudattól.

Legalább most valld be, ne cseszd el még jobban.

2010. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
84%
Ja és nem csak a férjednek, hanem a főnöködnek is. Ha az övé a gyerek neki is joga van tudni róla, viszont felmondanod nem értem miért kellene. A tényeken változtatni nem fog, és hármótokon kívül másnak nem hiszem, hogy tudnia kellene róla.
2010. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
76%

Vagy elveteted, vagy elmondod a férjednek (ha tuti nem az övé).

Egy életen át hazudozni szemétség, főleg, ha szereted.

2010. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
75%
ŐSZINTESÉG!!!Főleg ne mondj fel.Majd melyik pasi tartja el?Akit megcsaltál vagy a főnököd?
2010. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
72%

NE mondd el neki! Így egy csapásra szépen elmúlna a lelkiismered furdalásod, ő meg belepusztulna a bánatba, te meg büszke lehetnél magadra, hogy milyen klassz, őszinte ember vagy.... ezt ne tedd, csak akkor, ha tovább akarsz állni gyerekestül, mindenestül!!

Hogy a babával mi legyen, ez már durvább... Tényleg, a férjeddel védekeztetek, a főnököddel meg nem? Vagy hogy sikerült ezt így összehozni?

Soha nem tanácsolnék olyat senkinek, hogy vetesse el a gyereket, mert gyilkosságnak tartom, de a te esetedben nem nagyon van más megoldás........ Vagy megszülöd, és hagyod, hogy a férjed a sajátjaként szeresse, és kussolsz egy életen át, hogy mégsem az övé. De ne akassz a férjed nyakába olyan bánatot, amit nem érdemel meg.

Akarod ezt a gyereket?

2010. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
59%
Utolsó: miért, mekkora bánatja lesz a férjének, ha később derül ki? Ahogy barátnőm fogalmazni szokott: akkor bántjuk meg a legjobban a másikat, amikor a leginkább nem akarjak (avagy tapintatosak vagyunk, csúsztatunk, de amikor kiborul a bili, akkor nagyobbat szól)
2010. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
79%

Qrvaélet, hogy egy gyerekről ha nagyobb, meg lehet látni, ki az apja vagy ki nem. Már most tisztázd a dolgokat, mert még NEM KÉSŐ! Ha meglesz a baba, onnantól fogva 1 család szétment. Ha van a főnöködnek, akkor lehet, hogy 2.

Abszolúte felelőtlen vagy. Nincs kedvem már szépeket irogatni ilyen későn. Jah, és még véletlenül se fogd az alkoholra. Az nem kifogás, ugyanis ismerjük a mellékhatásait, így ezt buktad.

2010. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

Mostanában elég ritkán voltunk együtt a férjemmel, ezért gyanús. Azért köszi az eddigi válaszokat. Aludni sem tudok, annyira kikészültem.

Tudom, hogy nem mentség az alkohol. És igazatok van, nagyon mocskosnak érzem magam. Az abortuszt el sem tudom képzelni... Teljesen el vagyok keseredve.

2010. nov. 19. 01:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!