Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nem tudom, mit tegyek?...

Csajok! Nem tudom, mit tegyek? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, ezt mindenképpen le kell szögeznem. De mostanában eléggé "ellaposodott" a kapcsolatunk. Az irodában a főnököm teljesen rámszállt, és egy hónapja vidékre kellett utaznunk egy meetingre, teljes hétvégére.

Az esti vacsoránál többet ittunk, mint amennyit kellett volna, és az ágyban kötöttünk ki.

Ma viszont kiderült, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam a férjemnek, hogy komoly esély van rá, hogy másé a gyerek? Felmondjak a munkahelyemen? Segítsetek, nagyon pánikolok!!!


2010. nov. 19. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
79%
Az abortuszt ne te döntsd el, hanem közösen a férjeddel. Ide beleszólhat(na) akár még a főnökbácsi is. De alapesetben a férjeddel eggyezkedj, és döntsetek. Nehéz lesz, de muszáj. Ha még magad mellett akarod tudni, mondd el neki minél előbb. AzonnaL. (előző voltam)
2010. nov. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj,nem akarlak megbántani,hiszen van most elég bajod,DE! Szerintem aki tényleg szereti a férjét/párját az nem fekszik le a főnökével és senki mással sem!!!

Mindenesetre most az a legfontosabb,hogy őszinte legyél a férjeddel,mert ez a legkevesebb ezek után,ennyit megérdemel!

2010. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
82%

ma 00:13 vagyok 23N

Nem akarok nagyon a magánéletedben vájkálni, de akkor sehogy sem védekeztél sem a férjeddel, sem a főnököddel... így még könnyen előfordulhat, hogy a férjedé, kivéve ha az utolsó mensesed után csak és kizárólag a főnököddel voltál, ill. csak jóval a főnök után voltál a férjeddel.

Ha abortuszt semmiképpen nem akarsz mond el a férjednek, talán megbocsátó lesz, ha belegondolsz nem lenne helyes eltitkolni egy életen át, bár nem példátlan az ilyesmi. Mond el amit biztosan tudod kié (menj el nőgyógyászhoz, talán meg tudja mondani a pontos korát és ki tudod számolni hogy abban a hétben kivel voltál). Amennyiben az övé a gyerek nem mesélném el a félrelépést.

2010. nov. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
42%
Ha valoban szereted a ferjed,akkor valoban hibat kovettel el,hogy lefekudtel mas ferfival.De ezen mar utolag valtoztatni nem tudsz.Ha meg akarod tartani a babat akkor mindenkepp mondd el a ferjednek hogy ez a baba nem tole van,de megtartod.Ebbol valoszinu hogy szakitas lesz,ami termeszetes.Igazabol a kerdes hogy a ferjedhez ragaszkodsz-e jobban,vagy a babadhoz,ami a pocakodban van.Ezt neked kell erezned,es ez alapjan dontened.Ha a ferjed mellett dontessz,ne mondd el neki soha hogy mi tortent,hidd el orok sebet hagyna benne is,es a kapcsolatotokban is.De en ugy erzem helyesen akkor dontenel,ha a baba mellett dontenel,megtartanad.
2010. nov. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
50%

milyen szánalmas duma h szereted a férjedet ..

ha tényleg szeretted volna nem a főnököddel kúrtál volna

edd meg a mit főztél !

2010. nov. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
61%
Nem a gyereket kéne büntetni,hogy nem adod meg neki az esélyt az életre.mondd el szépen a párodnak,ha volt merszed megtenni,vállald a következményeit.beszélned kell mindkét férfivel,ne nézd őket hülyének.úgy akarod leélni az életed a pároddal,hogy végig tudni fogod,hogy megcsaltad és elvetetted a babát,vagy megcsaltad és lehet más gyerekét nevelteted vele?egy hazugság mégegyet szül.ezt ne feledd!
2010. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
64%

A páromnak van egy gyereke az előző kapcsolatából. Egyszer szóba kerültek a vércsoportok, a közel nagykorú gyereke mondta, hogy jééé, neki ugyanaz, mint nekem.

Viszont az apjáét is tudom (nem volt biztos a sajátjában és egy betegség miatti vérvételen megnézette) és genetikailag lehetetlen, hogy a lányának az legyen a vércsoportja, amit mondott.

Most vagy ő tudja rosszul a sajátját, vagy szegény pasit nagyon átverték sok-sok évvel ezelőtt...

2010. nov. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
57%

Drága is asszony...azahelyzet, hoyg te nem vayg eléggé érett egy házasságra...

A házasság nem játék....és nem azért mentél férjhez h most velene találkozz vayg mással kúrj még ha ittasan is.

Csak azt akarom mondani, hogy ébredj rá h házas vagy!!!!

Ilyenkor még a legkisebb ganyút se szabad megtedd más pasival!!!!!

Bár mondjuk a főnököd is egy mocsok kanos pasi...

De tudod kettőn áll a vásár....és te vagy a rosszabb....

De ezt már gondoűlom tudod...de durva h a saját bőrödön kell tapasztald ezt meg h tanuljebből (már ha tanulsz).

Most mit mondani...egy kapcsoaltban legfontosabbaz ősziteség...igy ha a férjednek nem mondod mindezt el akkor máris újabb gondok lesznek a házasságban és igy előbb-utóbb szét fog omlani...(mint sok más házasság)...

2010. nov. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vetesd el.

A főnököd nem akar veled tartós kapcsolatot, biztos nem örülne a gyereknek.

Ha elmondod a férjednek - teljesen érthetően - biztos, hogy elhagy, és fog neki kelleni más gyereke.

Megszülöd, és nem vallasz be senkinek semmit? Egész életedben azon fogsz stresszelni, hogy mikor derül ki az igazság.

Egyik variáció sem jó a gyereknek.

Ha a férjed megtudja hogy terhes vagy, még mindig hivatkozhatsz arra, hogy egészségügyi okból kellett elvenni a babát.

Nem szép dolog a hazugság, de ebben a helyzetben mégis talán ez a legjobb megoldás.

2010. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
18%
Kamukérdés!Unatkozol babám?
2010. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!