Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam helyrehozni a...

Próbáljam helyrehozni a lányunkért, vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Sokat jár kocsmába mert neki szüksége van társaságra naponta többször is.Ezt még toleráltam, de a hétvégén lebukott hogy van egy másik kapcsolata. Szerinte nem csalt meg mert nem volt semmi köztük, csak flört, de ez annál kicsit több több (több mint 200 küldött sms). Engem okol a kialakult helyzetért, mert nem vagyok elég kedves hozzá ezért keresi máshol a boldogságot, a kedvességet. Felajánlottam a szakítást mert én is boldogtalan vagyok, de nem akar elengedni, szerinte helyre lehet még hozni.Mégis "flörtöl" tovább. Teljesen ki vagyok készülve.
2010. nov. 16. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neki joga van a "szórakozásra", barátokhoz, stb. - Te meg otthon babázz egyedül?

Megcsalt, és még Téged hibáztat?!

Ezek után azt mondja, helyre akarja hozni, de ezek szerint csak a szájával, mert továbbra is "flörtöl"?


Nem hangzik jól.

2010. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál!!!!
2010. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Ja meg ez is tipikus, hogy "nem vagy elég kedves"... Mire föl legyél kedves? Hogy lesz.arja a fejedet? A kedvességet ki is kell érdemelni...

(első)

2010. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látom, te se vagy benne biztos, hogy nem lehet rendbe hozni. Egy próbát megér, nemcsak a lányotok miatt. Bár nagyon nehezen megbocsátható dolgokat tett a párod, te vagy nehezebb helyzetben, mégis azt mondom, te legyél az első, aki lép. Próbáld meg megvalósítani, hogy kevesebb legyen a vita, több a szeretet, a kedvesség, a megértés. Ez nem azt jelenti, hogy mindent eltűrj. De talán, ha megpróbálsz közelebb kerülni hozzá, ő is változni fog és nem fogjátok magatokat egyedül érezni ebben a kapcsolatban.

Ha nem sikerül, még mindig van lehetőség szakításra.

2010. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Dolgozik? Ott nincs társasága, csak a kocsmában? Megcsal, mert nem vagy elég kedves, de neki másik nője van, kocsmázik és alig van otthon.
2010. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset vagyunk együtt mert vidéken dolgozik. Ott ismerte meg ezt a barátnőjét is.Havonta 4 napot van itthon. Kedves voltam vele, nem veszekedtünk. Azt gondolom csak azért van velem mert nem viselné el ha a gyerekét más nevelné fel.
2010. nov. 16. 23:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Otthagynám.
2010. nov. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem, mar nem elso eselyet jatszotta el. Nem akarlak elszomoritani, de szerintem nem fog valtozni jo iranyba. Annak az embernek (akar ferfi, akar no) minek gyerek, akinek a haverokkal valo kocsmazas napi programja kihagyhatatlan? Szerintem eretlen. Amugy lehet, hogy attol terne eszhez, ha elmennel a gyerekkel. Lehet, hogy akkor teperne es tudna valtozni. Mert ha tudja, hogy veled ezt el lehet jatszani kovetkezmenyek nelkul, akkor persze, hogy csinalni fogja. En elkoltoznek a gyerekkel, de nem valnek, aztan teperjen ezerrel es ha ugy latnam, hogy valtozott, akkor honapokkal kesobb - latszolag nagy morfondirozasok kozepette - visszafogadnam, ha ugy talalnam, hogy tenyleg erdemes ra. Ha nincs kovetkezmeny, ujra es ujra meg fogja tenni. Ijessz ra.
2010. nov. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség, amit tehettél, hogy feltetted ezt a kérdést. NE IDEGENEKTŐL KÉRDEZZ ILYET, AKIK NEM IS ISMERNEK TITEKET!!!

Egy csomó megkeseredett nő rögtön rávágja, hogy hagyd ott.

De ki tudja? Lehet, hogy rögtön el kéne zavarni, de lehet, hogy simán helyrehozható a helyzet. Mindig minden két emberen múlik, és az te vagy meg a párod, nem én és nem a többi válaszoló. Sétálj egyet és gondold végig.

Mit rontott el ő, mit te? Miért? Mikor kezdett megromlani? Hogyan hozható helyre? Ő hajlandó változtatni? Te igen? Ha ezeket türelmesen végiggondolod, te magad is rá fogsz jönni, hogy mit kell tenned. Nyugi és ne hallgass idegenekre, csak magadra, mert csak te tudod, hogy valójában mi a helyzet.

Sok sikert hozzá!

2010. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehéz dolgod van!

Félsz mozdulni igazából, ami érthető. Élj te is külön életet, ha ez megnyugtatja a lelkivilágod. Szerintem itt nem is a lányod a fontos ez ügyben. Mivel nem beszéltél róla semmit. Magadat pedig ne féltsd. Nincs is rosszabb egy gyereknek olyan környezetbe hazamenni ahol senki sem boldog.

2010. nov. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!