Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket, hogy...

Hogyan vegyem rá őket, hogy tartsák be az ígéretüket?

Figyelt kérdés

Az anyámról és a nagyanyámról van szó.

A nagyinak van egy nagyon szép nyaklánca, amit még nagypapámtól kapott az első házassági évfordulójukra. Nem túl csicsa de tényleg szép.

Még kicsi koromban mondta nagyi, hogy a 16. születésnapomra megkapom ajándékba. Hát az épp holnap lesz, de most már az a felállás, hogy csak jövőre akarja nekem adni. A lehető legidétlenebb kifogással jött. Azért nem kapom meg, mert két hónapja halt meg nagypapa és a gyászév leteltéig nagyi akarja még hordani a nyakláncot. Ez mekkora aljas dolog hogy a nagypapát is belekeveri.

Nekem kell az a nyaklánc mert nekem igérték. Ráadásul a suliban is mondtam már a csajoknak hogy azt fogom kapni. Tök ciki lenne ha mégsem.

Tegnap nagy veszekedés is volt, amikor közöltem hogy az nekem jár és igenis kérem. Nem tudom mikor hozzam szóba legközelebb és hogyan.

Ráadásul félek hogy az egyik unokatesómnak fogják adni helyettem, mert mostanában nagyon el van tőlle mindenki szállva. De azt nem tehetik meg, ahhoz nincs joguk.

Hogy érveljek hogy holnap kapjam meg a nyakláncot?


2010. nov. 16. 11:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora egy elkényeztetett újgazdag kis suttyó vagy!!!


A nagymamád hosszú évtizedekig élt a nagypapáddal, akit szeretett, akinek gyereket szült. Kapott tőle egy ajándékot, egy emléket, SZERETETBŐL, és neked két hónappal a nagypapád halála után van pofád KÖVETELNI a nagymamádtól a láncot? Téged E.T. hagyott itt ajándékba? Mert ha E.T. volt az, akkor telefonálj haza nyugodtan!


Miért számít az az egy év? Miért akarod elvenni a nagymamádtól ezt a szent emléket? Nincs neked szíved? És miért használsz olyan szavakat, hogy "kell", és "akarom"?


A helyedben a levegőbe köpnék, és aláállnék.

2010. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Na mi lett a történet vége?
2010. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Úgyse fogja elmondani, mert nem vele értettek egyet..
2010. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Üsse már agyon valaki!!!!
2010. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Ha egyszer lesz gyerekem és ilyen követelőző, érzéketlen kis szemétláda lesz... á, ez úgyse fordulhat elő, mi NEVELNI fogjuk a gyereket, nem szarrá kényeztetni.


(ha kamu volt a kérdés, akkor grat! :D)


L/20

2010. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Szánalmas szarkupac vagy,plázamocsing.Akarom ,kell,neked tudod mi kellett volna egy pofon,fordítva ülsz a lovon sajnos,csak sajon azt a nevelés tette alád...
2010. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Azóta megkaptad a láncot?
2011. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!