Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket, hogy...

Hogyan vegyem rá őket, hogy tartsák be az ígéretüket?

Figyelt kérdés

Az anyámról és a nagyanyámról van szó.

A nagyinak van egy nagyon szép nyaklánca, amit még nagypapámtól kapott az első házassági évfordulójukra. Nem túl csicsa de tényleg szép.

Még kicsi koromban mondta nagyi, hogy a 16. születésnapomra megkapom ajándékba. Hát az épp holnap lesz, de most már az a felállás, hogy csak jövőre akarja nekem adni. A lehető legidétlenebb kifogással jött. Azért nem kapom meg, mert két hónapja halt meg nagypapa és a gyászév leteltéig nagyi akarja még hordani a nyakláncot. Ez mekkora aljas dolog hogy a nagypapát is belekeveri.

Nekem kell az a nyaklánc mert nekem igérték. Ráadásul a suliban is mondtam már a csajoknak hogy azt fogom kapni. Tök ciki lenne ha mégsem.

Tegnap nagy veszekedés is volt, amikor közöltem hogy az nekem jár és igenis kérem. Nem tudom mikor hozzam szóba legközelebb és hogyan.

Ráadásul félek hogy az egyik unokatesómnak fogják adni helyettem, mert mostanában nagyon el van tőlle mindenki szállva. De azt nem tehetik meg, ahhoz nincs joguk.

Hogy érveljek hogy holnap kapjam meg a nyakláncot?


2010. nov. 16. 11:27
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%
Hú.Csak pislogok.Tényleg ennyire ostoba vagy?Sajnálom,de úgy láttam,nagyjából mindenki egyet ért ebben.Nem tudom,milyen felnőtt válik belőled,de egyszer 25 év múlva olvasd már vissza a nyávogásodat,biztosan vicces lesz!
2010. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
88%
Újgazdagok,mondom én.
2010. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Nem fogja azt mondani. Azt mondta hogy beszél nagyiékkal, hogy ne hozzanak kellemetlen helyzetbe a saját felelőtlen ígérete miatt.
2010. nov. 16. 13:44
 34/47 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdés kamu, hagyjátok már a kis h ülyét hadd főjjön a saját levében..
2010. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
94%

Hát volt kitől örörkölnöd a kedves kérdező! Ha apud is a te nézeteidet vallja, akkor szép egy család lehettek.


Hát fele ilyen hisztiért is úgy vágott volna apu nyakon (pedig soha az életben egy újjal se ért hozzám), hogy azt biztos megemlegetem.

2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
hál'isten jön apuci és megment. Kezdem érteni miért lettél ilyen kis hisztis,akinek senki és semmi nem számít csak amit ő akar. Hát gratulálok! csak így tovább...
2010. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy dolog jár, a szád.

Szégyen, hogy jobban izgat, mivel hencegtél és ki mit fog szólni, mint hogy a nagyid gyászolja a férjét.

Az aljas egyedül te vagy.


Az ajándék nem "jár", az ajándékot adni szokták.

Furcsak fogalmaid vannak a jogokról, és az értékítéleted is meglehetősen gáz.

2010. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Marhára szeretheted a nagymamádat...


Te szerencsétlen, örülj, hogy még él. Remélem, apádnak lesz annyi esze, hogy eligazít, hol a helyed. Ha meg elveszitek a nagyitól a saját tulajdonát (ha nem önként adja, hanem fizikai vagy lelki kényszer hatásra, az lopás), remélem, nem áll többet szóba veled, és majd lesz időd gondolkozni, mi a fontosabb, a nyomorult lánc vagy a nagyi.

Fuj, de undorító.

2010. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nagyapád is jó szemét amúgy,nem?Miért akkor halt meg?Nem kérte rá senkisem!
2010. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolkodj el magadon, hisz senki nem állt melléd, nem hiszed, hogy baromira nincs igazad?
2010. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!