Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket, hogy...

Hogyan vegyem rá őket, hogy tartsák be az ígéretüket?

Figyelt kérdés

Az anyámról és a nagyanyámról van szó.

A nagyinak van egy nagyon szép nyaklánca, amit még nagypapámtól kapott az első házassági évfordulójukra. Nem túl csicsa de tényleg szép.

Még kicsi koromban mondta nagyi, hogy a 16. születésnapomra megkapom ajándékba. Hát az épp holnap lesz, de most már az a felállás, hogy csak jövőre akarja nekem adni. A lehető legidétlenebb kifogással jött. Azért nem kapom meg, mert két hónapja halt meg nagypapa és a gyászév leteltéig nagyi akarja még hordani a nyakláncot. Ez mekkora aljas dolog hogy a nagypapát is belekeveri.

Nekem kell az a nyaklánc mert nekem igérték. Ráadásul a suliban is mondtam már a csajoknak hogy azt fogom kapni. Tök ciki lenne ha mégsem.

Tegnap nagy veszekedés is volt, amikor közöltem hogy az nekem jár és igenis kérem. Nem tudom mikor hozzam szóba legközelebb és hogyan.

Ráadásul félek hogy az egyik unokatesómnak fogják adni helyettem, mert mostanában nagyon el van tőlle mindenki szállva. De azt nem tehetik meg, ahhoz nincs joguk.

Hogy érveljek hogy holnap kapjam meg a nyakláncot?


2010. nov. 16. 11:27
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezö annyira röhejes vagy... csak az a nyaklánc számít neked, azzal nem törödsz, hogy a nagyid mit érez. Igazi plázaribanc lehetsz aki játszik csak mások érzéseivel és csak magával törödik...


16/L

2010. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
95%
Neked jár??? Maximum a szád az, ami jár... Meg egy nagy pofon. Hát nehogymár ne dönthesse el a nagyanyád, hogy adja vagy nem adja. A stílusodból kiderül, hogy nagyon gyerek vagy te még, nyilván ezért sem akarja még odaadni. Neki kicsit többet jelent az a lánc, mint neked. Te villogni akarsz vele, neki meg az elvesztett férjét jelenti. Ha annyira hülye vagy, hogy ezt nem fogod fel és még veszekszel is, hát az nagyon szomorú. Én a helyedben odamennék a nagyanyámhoz és bocsánatot kérnék tőle, hogy ilyen önző, érzéketlen kiscsaj vagyok.
2010. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora követelőzős vagy!Most halt meg a nagyapád!Mit tudsz te a házasságról és a társad elvesztéséről.Még jó, hogy nem akarják neked adni.Meg kéne tanulnod egy kicsi tiszteletet és ne hidd már azt, hogy neked jár valami.Akkor fogod megérdemelni, ha nem hisztizel itt és kiérdemled, hogy megkaphasd azzal, hogy vársz.
2010. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
90%
Csapkodd magad a földhöz, fenyegetőzz hogy különben levágod a füled. Aztán tedd is meg. Kis h.ülye.
2010. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem tudjátok elképzelni mit érzek?

Évek óta várok arra a szarra, erre most kinyögik hogy nem kapom meg és évekig csak beetettek. Majd kapok helyette valami semmiresejó vackot mint minden évben, ami nekem nem kell. És ráadásul leégetnek a barátaim előtt.

2010. nov. 16. 11:57
 16/47 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas,önző,buta,szégyellnivaló kis szaros vagy!
2010. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
96%

1.Rohadtul nem tudjátok elképzelni mit érzek?Évek óta várok arra a szarra, erre most kinyögik hogy nem kapom meg és évekig csak beetettek.

A szüleid elqrták a dolgot ott,hogy elkényeztettek.Ha szar az a dolog,akkor egyébként is minek kell neked?Eddig nem azt mondtad,hogy nem kapod meg.

2.Majd kapok helyette valami semmiresejó vackot mint minden évben, ami nekem nem kell.

Más még azt sem kap.Másnak internet sincs,de még csak számítógép sincs.Más örül,ha teli hassal tud lefeküdni.

3.És ráadásul leégetnek a barátaim előtt.

Mivel égetnek le?A nyakláncos témával?Az gáz,ha ilyen barátaid vannak.Legalább nekik lehetne annyi eszük,hogy felfogják mi is van,ha már neked nincs.Nagy barátok.

2010. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
96%

11:46-os vagyok.


Én azt nem értem, hogy ennyire kis agyatlan idióta hogy lehet? Nem tünik fel neki, hogy mennyire szánalmas amit itt leírt és még azt várta, hogy tippeket adunk neki és egyetértünk vele.

Szívtelen kis akármi...

2010. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
96%
Na az utolsó kommenteddel el is ástad magad a végsőkig. Én a helyedben már nem szólalnék meg a héten. Remélem ezt az egész beszélgetést, hozzászólásokat megmutatja valaki a szüleidnek meg nagyanyádnak.
2010. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
93%

"Rohadtul nem tudjátok elképzelni mit érzek? "

Hát nem bmeg. Hála az égnek. Még a 7 éves gyerekemnek is több esze van mint neked és nem ilyen önző.


"Évek óta várok arra a szarra, erre most kinyögik hogy nem kapom meg és évekig csak beetettek. - Szarra??? Akkor meg minek, ha szar? beetettek..."

Hát nem tudom, lehet hogy a nagymamád végre rájött arra, hogy nem érdemled meg. Szerencsére.


"Majd kapok helyette valami semmiresejó vackot mint minden évben, ami nekem nem kell."

Az ajándéknak az a lényege, hogy gondolnak rád. Elmondanám, hogy nekem életem "legértékesebb" ajándéka egy doboz stracciatella fagyi volt-annak ellenére, hogy kifejezetten utálom a stracciatellát...meg a fagyit is...


"És ráadásul leégetnek a barátaim előtt."

Na ez a legjobb: hála az égnek, legalább azok is rájönnek milyen sok eszed van...

2010. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!