Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés
Miért költöztetek el és hogyan oldottátok meg az anyagiakat?
2010. nov. 10. 11:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Én most 17 vagyok, de nem jó a viszonyom az apámmal, szóval ahogy tehetem, megyek. Van még 2 évem középiskolából, utána halasztani fogok egy évet, elmegyek dolgozni, és összeköltözök a barátnőmmel (ő is hasonló cipőben van)..aztán majd egyetem/főiskola..

17/L

2010. nov. 14. 15:35
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
20 éves voltam, még tanultam. A férjemmel(akkor még a barátom volt) beköltöztünk anyósomhoz a 6 nm-es nyárkonyhába. A férjem dolgozott, én suliba jártam. Azóta van saját házunk, és 3 gyerekünk, de el is telt 10 év!
2010. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
18. szülinapomon. Albérletbe, 3 éves ismeretség után a barátommal, aki azóta is a férjem. Ez 23 éve volt. Én akkor érettségiztem és rögtön elhelyezkedtem. A férjem is dolgozott már. Egy év múlva volt az esküvő, 2 év múlva megszületett a fiunk. Albérletből albérletbe költöztünk, majd kb. 20. költözésre sikerült a sajátunkba költözni.
2010. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!