Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak eredendően gonoszabbak?

A férfiak eredendően gonoszabbak?

Figyelt kérdés
Nem feminista vagy provokatív célzatból tettem fel a kérdést. Szerintetek a férfi nem hajlamosabb az agresszióra, gonoszságra? Gondolok itt a háborúkra például, nők iránti erőszakra, a tömeggyilkosok, vagy bűnözők többsége férfi, a családon belüli erőszakot elkövetők jelentős része férfi, nők ill. gyerekek életét képesek tönkre tenni, több férfi lép félre mint nő, egy szimpla kapcsolatnál is sokszor a nő húzza a rövidebbet (majd hívlak baby és társai)...Sok gonosz nő is van, de én úgy látom, hogy férfiból összehasonlíthatatlanul több. Mit gondoltok?
2010. nov. 10. 00:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
55%

00:54: Magyarorszagon lehet, hogy van no a gyalogsagban, de nalunk (USA) nincs. Mo-rol gondolom, hogy ok nem igazan mennek ki igazi haborus ovezetbe (nem igazan ertem, hogy Mo-nak miert vannak katonai, ha ok megvalaszthatjak, hogy menjenek-e vagy sem, na mind1, ez mas tortenet).


En nokent nem birom nezni ezt a sok sirankozast, hogy a nok el vannak nyomva. Nezzetek meg, hogy ma meg mar hol tart a vilagunk epp amiatt, hogy a nok probaltak kitorni. Ma mar nemcsak a tipikus noi feladatokat kell ellatnunk, de a ferfiaket is. Nem csoda, hogy szetestek a csaladok. Egyszeruen a nok masra lettek teremtve, mint a ferfiak. Egyenloek, de nem egyformak. Sikerult a vilagunkban szepen elkorcsositani ezt. Es miert? Mert par no nem tudta felmerni, hogy az emancipacioval hova jutunk es az egesz nemunk letet tette tonkre. Semmi baj nem volt azzal, hogy a no otthon volt, a ferfi meg dolgozott...most meg dolgozzal, otthon is tegyel rendet es gyereket is nevelj. Szep vilag, mondhatom. Persze errol is a ferfiak tehetnek, nem?

2010. nov. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
42%

a nők viszont kétszínübbek, többet hazudoznak, elvárnak mindent, legtöbbször csak kihasználják a férfiakat. a csecsemőgyilkosok többsége is nő. a kapcsolatok többsége viszont a nők miatt szokott tönkremenni, mert a nők szoktak félrelépni és egyszerre több pasit hülyíteni. ha szinglik akkor pedig akármerre mennek szórakoznak a férfiakkal. amíg számukra előnyös a dolog addig minden szép és jó, de amint már bele kellene tenni fáradságot-munkát egy kapcsolatba, inkább mennek a következő palimadárra. szerintem a nők kifejezetten gonoszabbak a férfiaknál, a szó rossz értelmében véve!

ráadásul a nők imádnak jónak-kedvesnek tűnni, aztán kiderül, hogy kétszínű kígyók akik össze-vissza hazudnak, csak mert így érzik jól magukat.

23f

2010. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

a tesztoszteron csak előhozza az ember valódi énjét. leginkább pszichikai függőséget okoz. "kicsi vagyok" "gyenge vagyok" "nem vagyok elég nagy" érzést okoz, belső szorongást. aki azelőtt is seg.gfej volt, kúra alatt még nagyobb seg.gfel lesz, ennyi. a férfiak többsége azért szteroidozik, hogy a nők által gerjesztett normáknak meg tudjon felelni, bocs.

előző voltam ismét

2010. nov. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet egyértelműen általánosítani.

De a nők sokkal alattomosabbak,rosszindulatúbbak,mint a férfiak.

26 évig dolgoztam olyan közösségben,ahol túlnyomórészt nők voltak. A férfiak elismerték,ha a másik jobb volt náluk,a nők nem. Állandóan fúrták a másikat a háta mögött,szemtől-szembe pedig mézes-mázasak voltak. Ez kevésbbé volt sikeres,amikor férfi volt a főnök,ha viszont nő ,akkor az mindig annak adott igazat (teljesítménytől függetlenül),aki jobban tudott nyalni. A férfi főnök toleránsabb volt,pl. akkor,ha egy nő késett,mert a gyereket vitte orvoshoz. A női főnök ilyenkor megjegyezte,hogy vannak a gyereknek nagymamái is,vigye az őt az orvoshoz.

Ami a párkapcsolatot illeti:

A nők közül sokkal többen tartják fontosnak,hogy a férfi jó anyagi helyzetben legyen,mint a férfiak. Többet számít a gazdagság,mint az érzelem.

Önuralom: ma már nagyon sok nő sem képes fékezni a szexuális vágyait! Megy egyik pasatól a másikig,mert "élni" akar. Ha elválik,akkor két-három hónapon belül szüksége van egy másik férire.

Miért válnak? Az esetek többségében,ha megszületik a gyerek, a nőt már nem érdekli a párja, és a házassága,mert CSAK a gyerek a fontos.

Azután pedig mindent megtesz,hogy a gyereket az apja ellen nevelje,uszítsa. De azért jó anyának tartja magát. Nagyon kevés az a nő,aki a gyerek érdekeit nézi,nem a saját sértettségét!

Gyerektartás. Természetesen azért több a nem fizető férfi,mert az esetek 98 %-ban a nőnek ítélik a gyereket. Akkor is,ha a nő pazarló,koszos a lakás,vagy éppen szeretője van. Nő esetében ezt nem tartja hátránynak a bíróság,de a férfi esetében igen.

Van olyan férfi,aki azért nem fizet,mert a gyereke semmibe nézi (az anyuka nevelésének köszönhetően),de olyan is, akinek nincs munkája,vagy a maradék pénzéből még a saját megélhetésére sem futja. Ez nem mentség az apa számára,csak szomorú tény.

Ma a társadalomban sok az elvált nő,és az ő gondolkodásuk határozza meg a férfiellenes hangulatot. Ha valaki párkapcsolati problémáról ír,nagyon ritkán kap olyan választ,hogy te éppenolyan hibás vagy,minta párod. A legtöbb válasz:ne tűrj,válj el stb.

A gondolkodást kellene megváltoztatni,felelősen kezdeni párkapcsolatot,és főleg felelősen vállalni gyereket.

Nem lehet általánosítani,de tapasztalatom szerint a férfiak sem rosszabbak,mint a nők. Csak róluk többet beszélnek.

2010. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

A ffi az inkabb hajlamosabb arra ,hogy uralkodni akar es hatalomra vagyik, mivel ez egy vele szuletett tulajdonsag, de nem ismerik a hatart sokan, es eppen a tudatlansaguk okozza ezt.

A nok mivel eletet adnak, tehat szulnek, mar turelmesebbek es alazatosabbak is.

Ma mar a haboruba is mennek nok is, de kommandosok is, tehat a mai korszakban mar nincs meg ugy a noi es ffi szerep, mivel az emberiseg elfordult a termeszettol.

2010. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

02:49-osnak


Képzeld a magyar katonák is mennek háborús övezetbe,csak épp negyedannyi pénzért mint a te kedves férjed, csak nézd meg neten, halnak is meg sorban sajnos...De persze nem ez a téma.


Lehet hogy neked olyan férjed van aki cselédszámba vesz és elvárja hogy a munka mellett minden házimunkát te végezz el, a gyereknevelés alól meg kihúzza magát, nagyon sajnállak ha így van. Esetleg a környezetedben látod ezt? Én is sok párnál látom hogy a férfi ilyen önző szemét módon viselkedik, de szerencsére már javul a tendencia, és vannak rendesebb pasik is azért. Ha rosszul választottál, azt sajnálom.

Nálunk a házimunka igazságosan fel van osztva, a párom dolga a főzés, amit mellesleg imád, és nagyon jól csinálja, az enyém a takarítás, mosni felváltva szoktunk, én mosogatok. Bár gyerekünk még nincsen, de párom imádja őket, a kistestvérei nevelésébe, ellátásába is komolyan besegített még anno (pelenkacsere, etetés, fürdetés, stb).

Nekem senki ne mondja hogy a házimunka "női munka" mert nincs rá SEMMIFÉLE alap. Ezt csak a lusta férfiak mondják.

2010. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Az EMBER eredendően gonosz. Nem a nő, nem a férfi, hanem az EMBER, mint lény. Mindez az evolúció által diktált túlélési ösztön, amit befolyásolni csak csekély mértékben lehet, esetlegesen időlegesen.

Az utóbbi 100 év fejlődése csak tetézte ezeket, mind a férfi, mind a női oldalon.

Ismerek gonosz nőt és gonosz férfit is, nem tudom nemhez kötni.


21/L

2010. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Én nem varrnám tisztán a férfiak nyakába a háborúkat és az atombombát. Sok politikusnak súgott a párna.

Csak egy adalék: amikor a USA-ban a nők először kaptak szavazati jogot, olyan kongresszust választottak, amely megszavazta a szesztilalmat. És a szesztilalom alatt épült ki az amerikai alvilág bűnözői hálózata. :)

I. Erzsébet angol királynő például intézményesítette a kalózkodást és államilag finanszírozta az angol kalózokat, hogy azok spanyol kereskedő hajókat fosszanak ki.

2010. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Nálunk pl én vagyok a türelmesebb szerintem ... 30/F
2010. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

A nők másra lettek teremtve,mint a férfiak,igen,de ma már választhat a nő is...Nem minden nőnek életcél a főzőkanál,szarospelenka stb...Mondjuk én gyerekekkel családokkal foglalakozom(bántalmazás,erőszak,stb) de otthonra nem kéne egyenlőre gyerek,meg a konyha sem az én világom.A nők is választhatnak férfias munkát és szokszor nekik kell otthon is elvégezni,mert sajnos a mai anyuci rágja a káját is a kicsifia helyett meg tipúsú pasik egyre többen vanak...De a válaszom:munkám során tapasztalom sajnos a nők sokkal gonoszabbak...Manipulálnak,bántják a gyerekeiket,eszköznek hazsnálják őket,

rosszindulatúak,stb-stb.De ez egy meddő vita...

2010. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!